Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X - - Abrahám Luděk (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Babánek Adam (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KBST - Klub biatlonu Střelka
NP X X - Bajzík Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Bešta Václav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Cenek Jáchym (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Čermák Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJSE - TJ Semily
NP X X - Červený Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X - - Flajšar Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Hable Rudolf (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Hájek Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Háněl Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Harvánek Adam (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Hasman Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Hawel Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Houdek Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Husák Robin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X - - Hynek Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Kadlec Josef (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Kala Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Kuhn Michal (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X - - Lána Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Lušovský Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X - Lysek Jaroslav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X - Martínek Aleš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X - Maryška Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X - Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Medek Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Mikšík Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Netrval Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Novotný David (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Novotný Jindřich (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Novotný Jonáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X - Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Peňáz Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Pilný Michal (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Plha Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Pokorný Miloš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Ryšánek Nick (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Sáska Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Saska Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X - Satorie Jáchym (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Sláma Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Sotona Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Spěváček Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Štefan Vít (M) 2002 CZE Žáci st. 02 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Šuba Dalibor (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KHBR - TJ Kovohutě Břidličná-oddíl lyžování
NP X X - Švandrlík František (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Trojan Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X - Vacek Mathias (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Zeman Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Zemánek Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X - Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Žvak Daniel (M) 2002 CZE Žáci st. 02 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
Filtru odpovídá 64 závodníků.