Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X - - Abrahám Luděk (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Adámková Adéla (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSR - Sportovní klub Svratka
NP X X - Babánek Adam (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KBST - Klub biatlonu Střelka
NP X X - Bajčíková Ema (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Bajzík Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Bakešová Denisa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Baráková Barbora (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Benešová Nella (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Benešová Tereza (L) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Bergerová Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Bešta Václav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TJTA - TJ Seba Tanvald
NP X X - Bradáčová Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Brůna Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X X - Břečková Aneta (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Cenek Jáchym (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Cilich Miroslav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X X - Čermák Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJSE - TJ Semily
NP X X - Červený Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Dohnálková Jana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X - Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Dušková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X - Dvořák Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X - Dvořáková Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X X - Elicerová Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Facek Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X - - Flajšar Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Goliney Maryana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X - Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X - - Grossmannova Tereza (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Hable Rudolf (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Hájek Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Hák Petr (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Háněl Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Hanslian Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X - - Harcula Michal (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Hartl Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Harvánek Adam (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Hasman Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Hawel Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Hecko Vanesa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X - - Hermann Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Honsa Antonín (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Honsová Anežka (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Horáková Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Houdek Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Hůrková Johanka (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X - Husák Robin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X - - Hynek Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Chrástová Tereza (L) 2002 CZE Žáci st. 02 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Jahelka Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Janošková Karin (L) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X - Ježková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Kadlec Josef (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Kala Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Kamarádová Marie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSR - Sportovní klub Svratka
NP X X - Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Kawuloková Zuzana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X - Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Kločáková Sára (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Kohout Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X - - Költö Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Košetická Markéta (L) 2003 CZE Žáci st. 03 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Kotraba Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Králik Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - - Kubíčková Nikita (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Kuhn Michal (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Kulhánková Eva (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Lacina Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X - - Lána Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Laurin Albert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Lušovský Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X - Lysek Jaroslav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X - Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Mahel Radim (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - - Machač Šimon (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Macháčková Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X - Macholdová Tereza (L) 2002 CZE Žáci st. 02 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Majerová Jana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Malá Sára (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X - Martínek Aleš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X - Martínková Monika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X - Maryška Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X - Masaříková Gabriela (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Matušková Kristýna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Medek Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Meierová Bára (L) 2002 CZE Žáci st. 02 Spartak Police n/Metují, LO
NP X X - Měrka Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KHBR - TJ Kovohutě Břidličná-oddíl lyžování
NP X X - Mičkerová Karla (L) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X - Mikšík Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X - - Mikysková Svatava (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Militký Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Moravec Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Moučková Anna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSR - Sportovní klub Svratka
NP X X - Moučková Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Mrázová Jana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Müller Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Musil Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X - Nečasová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Nešpor Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KHBR - TJ Kovohutě Břidličná-oddíl lyžování
NP X X - Netrval Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Nikodýmová Denisa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Nohejlová Anna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X X - Nováčková Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Nováčková Monika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Novotná Annie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Novotná Kristýna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X - Novotná Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Novotný David (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Novotný Jindřich (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Novotný Jonáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X - Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Oklamčáková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Orálková Kamila (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Otava Tadeáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSR - Sportovní klub Svratka
NP X X - Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
NP X X - Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X - - Pekárková Anna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X - Peňáz Radek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Peňáz Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Picková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Pilný Michal (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Plha Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Pokorný Miloš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Poledna Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KHBR - TJ Kovohutě Břidličná-oddíl lyžování
NP X X - Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Ptáček Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Rejcha Jáchym (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Richter Filip (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X - Rychlíková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Rychlíková Marie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Rysulová Marie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Ryšánek Nick (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Žáci st. 02 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X - Řehová Hana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Řezáč Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Řezník Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Sáska Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Saska Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X - Satorie Jáchym (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X - - Semirád Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Silovský Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X - Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Sládek Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X - Sláma Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Sluková Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Sotona Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Spěváček Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Svoboda Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Svobodová Agáta (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Široký Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Škoda Aleš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X - Špinarová Karolína (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Štefan Vít (M) 2002 CZE Žáci st. 02 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Štecher Filip (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X - Štrégl Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Študlar Vít (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Šuba Dalibor (M) 2002 CZE Žáci st. 02 KHBR - TJ Kovohutě Břidličná-oddíl lyžování
NP X X - Švandrlík František (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Tomášková Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Trejbal Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Trojan Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X - Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Tužová Barbora (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Tyl Marek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKUN - SK Universe
NP X X - Vacek Mathias (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Vaňura Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Vavřačová Anežka (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Veselý Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X - Vitáková Petra (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Vodičková Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSR - Sportovní klub Svratka
NP X X - Völflová Natálie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Votočková Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Vránová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X - Vránová Iva (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X - Vykydal Metoděj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Waněk Hubert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Zaoral Michal (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Zeman Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X - Zemánek Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X - Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Žárová Benedikta (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X - - Žemlová Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X - Žvak Daniel (M) 2002 CZE Žáci st. 02 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
Filtru odpovídá 225 závodníků.