Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Lomnice 6.2.2016

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Brožová Petra (L) 2008 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Dědeček Jakub (M) 2007 CZE Žáci nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žáci mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušta Daniel (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Gaubmannová Tereza (L) 2004 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hamáčková Šárka (L) 2008 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X HARMANOŠ Martin (M) 2009 CZE Minižáčci JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žáci nejmladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hollmannová Eva (L) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Holmanová Anna (L) 2008 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holohlavská Anna (L) 2007 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Holohlavská Ema (L) 2006 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Houdová Tereza (L) 2006 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hrdina Jáchym (M) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kabeláč Jan (M) 2006 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Kabeláč Šimon (M) 2009 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žáci nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Minižáčci JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Mizera Adam (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Novotný Vlastimil (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pavlata Petr (M) 2006 CZE Žáci nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žáci nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žáci nejmladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Prokůpek Tobiáš (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Růžičková Natálie (L) 2005 CZE Žáci mladší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Rygl David (M) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X RYML Radek (M) 2004 CZE Žáci mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žáci mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šikola Marek (M) 2004 CZE Žáci mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šikola Martin (M) 2006 CZE Žáci nejmladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škorpil Marek (M) 2009 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šulcová Bára (L) 2005 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Valentová Anna Marie (L) 2005 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Vedral Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vodnárek David Nicolas (M) 2009 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vostřel Vít (M) 2007 CZE Žáci nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 116 závodníků.