Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva - Vysoké n.J.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Benešová Nella (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dušková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Holcová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Hůrková Johanka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Ježková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Kločáková Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Malá Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Picková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Rychlíková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Rychlíková Marie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Řeháková Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Řehová Hana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Sluková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Šustková Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Votočková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Žemlová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
Filtru odpovídá 43 závodníků.