Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva - Vysoké n.J.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Benešová Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Benešová Nella (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X - Brůna Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X X Burešová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Byrtusová Sylwia (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIM - SKI Mosty
X - Cilich Miroslav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Duben Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dušková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Dvořák Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Erlebachová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Faltová Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Franek Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Gaubmannová Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Hák Petr (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Holcová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Houška Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKPU - SKP Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Hudek Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Hulswit Jáchym (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Hůrková Johanka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Jahelka Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Ježková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X - Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kavková Dora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Kločáková Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Kohout Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X - Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kotraba Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Krečmerová Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Lacina Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
X X Laurin Albert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 Spartak Police n/Metují, LO
X X Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
- X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X - Majerová Jana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Malá Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X - Moravec Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Müller Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Novotná Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
- X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X - Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X PAVLÁSKOVÁ Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
X X Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 Spartak Police n/Metují, LO
X X Pešta David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Picková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X - Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Ptáček Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X - Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Rychlíková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Rychlíková Marie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řeháková Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Řehová Hana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Řezáč Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Silovský Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Sluková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Smažíková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Svoboda Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Svolinská Andělka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X - Syřiště Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Široký Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Štolfa Šimon (M) 2003 CZE Žáci st. 03 Spartak Police n/Metují, LO
X X Štrégl Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Študlar Vít (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X Šustková Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Teichman Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Tovaryš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Trejbal Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X - Tužil Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Tyl Marek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vaňura Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Vašek Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
- X Vávrová Nataly (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Votočková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKST - Ski klub Strakonice
X X Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Žemlová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 197 závodníků.