Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - 4. Pohárový závod žactva LK Studenec

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Adámková Emma (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Baranová Alexandra (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Matyáš (M) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bauerová Anna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Benešová Nella (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Brůna Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bureš David (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Burešová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Burgermeister Karel (M) 2010 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Cilich Miroslav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Minižáčci SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čepelík Vojtěch (M) 2009 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černá Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Černý Jonáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čivrný Jan (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X De Winterová Emilly (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dědeček Jakub (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Duben Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dušková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušta Daniel (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dutka Pavel (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Faltová Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Gaubmannová Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Hák Petr (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hanč Filip (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hanslian Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hanslian Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X HARMANOŠ Martin (M) 2009 CZE Minižáčci JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Hatašová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Havlík Josef (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Kavková Dora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kazdová Laura (L) 2009 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kohout Adam (M) 2010 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Kohout Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kosáková Markéta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kramár Patrik (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krtičková Eliška (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Lacina Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
NP X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Laurin Albert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Machač Šimon (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Majerová Jana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Malá Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Malínský Štěpán (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Martínková Monika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 TJSE - TJ Semily
NP X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Munzar Matyáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Novotný Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Paroulek Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
X Pavlata Petr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TJSE - TJ Semily
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 Spartak Police n/Metují, LO
NP X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pohořalý Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pochop Petr (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Polák Tomáš (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Ptáček Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pyrchalová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X RYML Radek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 TJSE - TJ Semily
NP X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Smetanová Markéta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Suchánková Barbora (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Syřiště Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šedivý Josef (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šikola Martin (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šikola Michal (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štencl Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Štěpničková Sarah (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šulcová Bára (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Švandrlíková Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Švandrlíková Marie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Trejbal Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Tužil Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vanclová Jana (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vávrová Nataly (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Víchová Saša (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně ml. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Votočková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Zumr Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 TJSE - TJ Semily
NP X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
Filtru odpovídá 296 závodníků.