Home Závody a výsledky

Prolog V - dorostenci mladší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 1 Žalčík Kim, Fenix ski team Jeseník 1999 CZE 0:05:16,3
2. 3 Kalivoda Tomáš, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:05:24,2
3. 8 Korbelář Jaroslav, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:05:25,4
4. 6 Husák Kryštof, LK Slovan Karlovy Vary 1998 CZE 0:05:26,2
5. 12 MIKUS Jan KBL Jasná Lipt. Mikuláš 1998 SVK 0:05:29,8
6. 2 Mánek Jiří, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:05:30,6
7. 14 Kaifer Jan, TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování 1998 CZE 0:05:31,3
8. 4 Lavička Jan, TJ Frenštát pod Radhoštěm 1998 CZE 0:05:33,1
9. 48 Matouš Adam, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:05:35,7
10. 23 Černý Ondřej, LK Slovan Karlovy Vary 1999 CZE 0:05:39,1
11. 10 Starý Ondřej, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:05:44,6
12. 20 Vyhnálek Vojtěch, TJ Seba Tanvald 1999 CZE 0:05:45,8
13. 25 Provazník Josef, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:05:49
14. 30 Beneš Ondřej, SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl 1998 CZE 0:05:49,7
15. 13 Klement Dominik, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:05:50,8
16. 21 Ophoff Mike, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:05:52,7
17. 26 Bedeč Jan, Fenix ski team Jeseník 1998 CZE 0:05:54,1
18. 7 Kroupa Jan, ČKS SKI Jilemnice 1998 CZE 0:05:56,4
19. 45 Štolfa Štěpán, TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO) 1998 CZE 0:05:57,7
20. 28 Beran Kryštof, TJ Seba Tanvald 1999 CZE 0:05:59
21. 27 Bráblík Michal, Fenix ski team Jeseník 1998 CZE 0:05:59,5
22. 29 Kapčiar Tomáš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1998 CZE 0:06:01,6
23. 46 Remeš Vojta, SKI Skuhrov nad Bělou 1998 CZE 0:06:02,9
24. 19 Bláha Jaroslav, Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou 1998 CZE 0:06:03,1
25. 5 Konderla Luboš, TJ TŽ Třinec oddíl lyžování 1998 CZE 0:06:03,3
26. 17 Jeřábek Vojtěch, Lokomotiva Teplice 1998 CZE 0:06:04,4
27. 24 Břečka Dominik, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:06:07,2
28. 31 Vanc Jan, TJ Dukla Liberec 1999 CZE 0:06:09
29. 16 Kozlovský Vladimír, Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm 1999 CZE 0:06:09,9
30. 33 Martinec Ondřej, SKI Skuhrov nad Bělou 1999 CZE 0:06:10,9
31. 37 Vašíček Jiří, TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování 1999 CZE 0:06:11
32. 35 Lebloch Jan, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1999 CZE 0:06:12,1
33. 22 Lehký Matyáš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1998 CZE 0:06:15,4
34. 11 KOSTELNIK Viliam CCL Levoča 1999 SVK 0:06:15,7
35. 15 Starý Michal, Sportovní klub Nové Město na Moravě 1998 CZE 0:06:18,4
36. 34 Auerswald Tomáš, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:06:18,4
37. 47 Augusta Čeněk, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1998 CZE 0:06:18,6
38. 9 GERNATH Lubo CCL Levoča 1999 SVK 0:06:21,3
39. 18 Baroch Matěj, Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou 1998 CZE 0:06:22,7
40. 39 Walchetseder Jakub, Lyžařský klub Jasan Aš 1999 CZE 0:06:31,7
41. 32 Boudík Jiří, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:06:34
42. 49 Honek Josef, Sportovní klub Nové Město na Moravě 1998 CZE 0:06:43,8
43. 36 Sedláček Marek, SKI Klub RD Rýmařov 1999 CZE 0:06:46,9
44. 40 Bořil Martin, TJ Žďas-Žďár nad Sázavou-LO 1998 CZE 0:06:51,1
45. 44 Novák David, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:06:52,8
46. 38 Pekárek Jan, Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou 1999 CZE 0:07:03,8
47. 41 Brynda Vojtěch, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:08:01,9
48. 42 Palát Denis, TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh 1999 CZE 0:08:22,3
49. 43 PETRUŽELA Lukáš, TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh 1998 CZE 0:09:12,5