Home Závody a výsledky

Žákyně starší 2003 950 m - kvalifikace sprintu V - Výsledky

Přejít zpět
# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 82 Špinarová Karolína, F 2003 CZE 0:02:11,4
2. 31 Benešová Nella, F 2003 CZE 0:02:11,4
3. 32 Vágnerová Viktorie, F 2003 CZE 0:02:14,5
4. 84 Mikysková Svatava, F 2003 CZE 0:02:19
5. 35 Zatloukalová Barbora, F 2003 CZE 0:02:22
6. 71 Tomášková Veronika, F 2003 CZE 0:02:22,4
7. 38 Gotvaldová Kateřina, F 2003 CZE 0:02:23,2
8. 33 Matoušová Gabriela, F 2003 CZE 0:02:23,8
9. 78 Nečasová Barbora, F 2003 CZE 0:02:24,8
10. 51 Vránová Iva, F 2003 CZE 0:02:25
11. 41 Hůrková Johanka, F 2003 CZE 0:02:25,4
12. 46 Bergerová Veronika, F 2003 CZE 0:02:25,5
13. 37 Macháčková Tereza, F 2003 CZE 0:02:26,5
14. 55 Moučková Michaela, F 2003 CZE 0:02:27,7
15. 49 Picková Barbora, F 2003 CZE 0:02:27,9
16. 39 Kleinová Lucie, F 2003 CZE 0:02:28,3
17. 72 Orálková Kamila, F 2003 CZE 0:02:29,1
18. 34 Prokešová Tereza, F 2003 CZE 0:02:29,2
19. 48 Dubská Barbora, F 2003 CZE 0:02:29,5
20. 36 Oklamčáková Anna, F 2003 CZE 0:02:29,5
21. 40 Ježková Barbora, F 2003 CZE 0:02:29,5
22. 42 Nováčková Lucie, F 2003 CZE 0:02:31,3
23. 47 Zimová Michaela, F 2003 CZE 0:02:32,9
24. 61 Tulková Jesika, F 2003 CZE 0:02:33,2
25. 44 Honsová Anežka, F 2003 CZE 0:02:33,6
26. 73 Nyklesová Karolína, F 2003 CZE 0:02:34,7
27. 57 Kločáková Sára, F 2003 CZE 0:02:35,2
28. 60 MIKSOVÁ Barbora, F 2003 CZE 0:02:36,2
29. 43 Rychlíková Anna, F 2003 CZE 0:02:37
30. 79 Rusnok Zuzana, F 2003 CZE 0:02:37,2
31. 45 Kohlerová Eliška, F 2003 CZE 0:02:37,3
32. 64 Votočková Veronika, F 2003 CZE 0:02:37,4
33. 56 Borlová Eliška, F 2003 CZE 0:02:39
34. 69 Bradáčová Anna, F 2003 CZE 0:02:39,2
35. 65 Majerová Jana, F 2003 CZE 0:02:41,5
36. 58 Martínková Monika, F 2003 CZE 0:02:41,7
37. 54 Dušková Anna, F 2003 CZE 0:02:41,8
38. 52 Jakouběová Kateřina, F 2003 CZE 0:02:42,9
39. 83 Žemlová Lucie, F 2003 CZE 0:02:42,9
40. 75 Kurfiřtová Natálie, F 2003 CZE 0:02:43,4
41. 70 Řehová Hana, F 2003 CZE 0:02:44
42. 59 Völflová Natálie, F 2003 CZE 0:02:46,3
43. 77 Košetická Markéta, F 2003 CZE 0:02:47,2
44. 62 Drahotová Zuzana, F 2003 CZE 0:02:47,6
45. 63 Kálalová Eliška, F 2003 CZE 0:02:47,9
46. 53 Rychlíková Marie, F 2003 CZE 0:02:48,6
47. 66 Vránová Barbora, F 2003 CZE 0:02:48,9
48. 50 Pavlů Kateřina, F 2003 CZE 0:02:49,9
49. 81 Sluková Veronika, F 2003 CZE 0:02:50,1
50. 76 Peňázová Vendula, F 2003 CZE 0:02:53,5
51. 67 Duštová Andrea, F 2003 CZE 0:02:53,8
52. 74 Adámková Adéla, F 2003 CZE 0:02:55,5
53. 68 Malá Sára, F 2003 CZE 0:03:10,2
54. 80 Vodičková Michaela, F 2003 CZE 0:03:12,5
Přejít zpět