Home Závody a výsledky

Dorostenci mladší sprint V kvalifikace - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 38 Hašek Jan, M 2000 CZE 0:03:06,4
2. 37 Mikyska Tomáš, M 2000 CZE 0:03:09,8
3. 32 Lukeš Tomáš, M 2000 CZE 0:03:10,8
4. 36 Gebouský Marek, M 2000 CZE 0:03:13,2
5. 33 Borák Vojtěch, M 2000 CZE 0:03:14
6. 34 Kocián Jakub, M 2000 CZE 0:03:14,6
7. 35 Schütz Michael, M 2000 CZE 0:03:14,7
8. 44 Tischler Josef, M 2000 CZE 0:03:15
9. 40 MÁNEK Ondřej, M 2001 CZE 0:03:15,7
10. 45 Štefanov David, M 2000 CZE 0:03:16,5
11. 57 Hermann Matěj, M 2000 CZE 0:03:17,1
12. 31 Dufek Tomáš, M 2000 CZE 0:03:18,3
13. 65 Tomášek Jiří, M 2000 CZE 0:03:19,1
14. 42 Tecl Matyáš, M 2000 CZE 0:03:20,4
15. 80 Soukup Ondřej, M 2000 CZE 0:03:20,4
16. 39 Strouhal Jakub, M 2001 CZE 0:03:20,7
17. 62 Strnad Adam, M 2000 CZE 0:03:21,1
18. 64 Šmaus Antonín, M 2000 CZE 0:03:22,3
19. 52 Vachuta Matěj, M 2000 CZE 0:03:23,1
20. 81 Machač Štěpán, M 2001 CZE 0:03:23,3
21. 48 Adamec Martin, M 2001 CZE 0:03:23,8
22. 43 Jeřábek Martin, M 2001 CZE 0:03:24,5
23. 58 Havle Martin, M 2000 CZE 0:03:26,1
24. 83 Chmelík Jiří, M 2000 CZE 0:03:26,2
25. 53 Rishko Vadym, M 2000 CZE 0:03:26,7
26. 50 Mučica Jakub, M 2001 CZE 0:03:27,2
27. 47 Vyšanský Eduard, M 2000 CZE 0:03:27,3
28. 49 Chlubna Patrik, M 2001 CZE 0:03:27,4
29. 68 Sokol Petr, M 2000 CZE 0:03:27,4
30. 41 Švejda Jakub, M 2000 CZE 0:03:27,5
31. 55 Bříza Matěj, M 2001 CZE 0:03:27,5
32. 79 Kabrda Josef, M 2001 CZE 0:03:27,6
33. 46 Picura Adam, M 2000 CZE 0:03:29
34. 67 Gregor Tomáš, M 2000 CZE 0:03:29,7
35. 75 Zapletal Jakub, M 2000 CZE 0:03:30,3
36. 51 Horník Adam, M 2001 CZE 0:03:30,8
37. 63 Holman Tomáš, M 2001 CZE 0:03:32,7
38. 59 Tulis Zdeněk, M 2000 CZE 0:03:33,1
39. 66 Hojdekr Jan, M 2001 CZE 0:03:33,4
40. 60 Lengyel Tomáš, M 2001 CZE 0:03:34,3
41. 70 Hasman Ondřej, M 2000 CZE 0:03:35,2
42. 54 Vašátko Marek, M 2001 CZE 0:03:36,7
43. 82 Mareček Jonáš, M 2001 CZE 0:03:37,2
44. 56 Pechar Hugo, M 2001 CZE 0:03:39,1
45. 74 Karban Lukáš, M 2000 CZE 0:03:44,9
46. 69 Makovička Milan, M 2001 CZE 0:03:45,8
47. 78 Narovec Jonáš, M 2001 CZE 0:03:47,9
48. 77 Žváček Vladimír, M 2001 CZE 0:03:50,2
49. 76 Heczko Stanislav, M 2001 CZE 0:03:50,3
50. 61 Láznička František, M 2000 CZE 0:03:50,7
51. 72 Švec Jakub, M 2001 CZE 0:03:50,8
52. 71 Továrek Adam, M 2000 CZE 0:03:51,7
53. 73 Klein David, M 2001 CZE 0:03:57,7