Home Závody a výsledky

Chlapci benjamínci - Výsledky

Přejít zpět
# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 475 UHER Jan Vrchlabi M 2013 0:00:00
2. 461 ŠTEFAN Kvido TJ Sokol Studenec M 2013 CZE 0:00:00
3. 464 TAUCHMAN Patrik M 2013 CZE 0:00:00
4. 457 NEZBEDA Daniel Sokol Studenec M 2013 CZE 0:00:00
5. 474 CHRTEK Vendelín Orel Studenec M 2013 0:00:00
6. 477 VANĚČEK Štěpán TJ Jistra - Ski club Harrachov M 2013 0:00:00
7. 451 BARTON Bruno SK Studenec M 2014 CZE 0:00:00
8. 473 KÖHLER Richard M 2013 0:00:00
9. 471 MACHAČKA Antonín Rokytnice M 2013 0:00:00
10. 482 FEJFAR Jirka Sokol Velké Hamry M 2014 0:00:00
11. 476 ZUZÁNEK František SKI Biatlon Hor. Branná M 2014 0:00:00
12. 468 VAIS Daniel Zadní Mostek M 2014 CZE 0:00:00
13. 483 DVORSKÝ Antonín Karel Malé Svatoňovice M 2013 0:00:00
14. 460 PŮLPÁN Matyáš TJ Lánov M 2013 CZE 0:00:00
15. 465 TAUCHMAN Matěj Orel Studenec M 2013 CZE 0:00:00
16. 484 PETRUŽELA Tomáš SKI klub Jablonec M 2014 0:00:00
17. 485 NOVÁK Matouš M 2013 0:00:00
18. 478 ŽALUDA Jonatan SPB Dubový háj M 2014 0:00:00
19. 466 TAUCHMAN Michael Orel Studenec M 2014 CZE 0:00:00
20. 481 MARYNKA František Vrchlabí M 2013 0:00:00
21. 480 HÁK Eduard Sokol Studenec M 2014 0:00:00
22. 479 HÁK Antonín Sokol Studenec M 2014 0:00:00
23. 452 FISCHER Pavel M 2013 CZE 0:00:00
24. 453 HOLMAN Josef Hančův sportovní klub Benecko M 2013 CZE 0:00:00
25. 486 VAVRUŠKA Vít Jablonecké Paseky M 2014 0:00:00
26. 456 LIMBERSKÝ Jan Kunčice nad Labem M 2013 CZE 0:00:00
27. 459 PLECHÁČ Matěj Sokol Studenec M 2014 CZE 0:00:00
28. 463 ŠTORM Oskar Sokol Studenec M 2014 CZE 0:00:00
29. 469 LEDVINKA Ondra Praha M 2013 0:00:00
30. 454 JIRKA Jan bez klubové příslušnosti M 2014 CZE 0:00:00
31. 472 KUŘÍK Matyáš M 2014 0:00:00
32. 462 ŠTEFAN Vilém bez klubové příslušnosti M 2015 CZE 0:00:00
33. 470 NOVÁK Karel Orel Studenec M 2014 0:00:00
34. 455 JUNEK Dalibor Sokol Studenec M 2015 CZE 0:00:00
35. 458 PLECHÁČ Jakub Sokol Studenec M 2014 CZE 0:00:00
467 TREJBAL Antonín M 2014 CZE DNS
Přejít zpět