Home Závody a výsledky

žáci mladší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 282 Hellmich Jonáš, TJ Dukla Liberec M 2005 CZE 0:04:41,9
2. 285 Svoboda Martin, ČKS SKI Jilemnice M 2005 CZE 0:05:04,6
3. 259 Štencl Ondřej, TJ Dukla Liberec M 2005 CZE 0:05:20
4. 253 Vágner Václav, Lokomotiva Teplice M 2005 CZE 0:05:22,2
5. 275 Bratršovský Adam, LSK Lomnice nad Popelkou M 2005 CZE 0:05:25,2
6. 256 Kožnar Matěj, ČKS SKI Jilemnice M 2005 CZE 0:05:27,4
7. 270 Doležal Lukáš, Borský klub lyžařů M 2006 CZE 0:05:31,5
8. 284 Bouček Lukáš, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE 0:05:33,1
9. 264 Matoulek Jiří, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2006 CZE 0:05:35,5
10. 267 Pešina Jan, TJ Spartak Police n/Metují, LO M 2006 CZE 0:05:42,5
11. 280 Jungwirth František, TJ Dukla Liberec M 2006 CZE 0:05:46,9
12. 283 Valoušek Vincent Matěj, TJ Dukla Liberec M 2005 CZE 0:05:54,9
13. 279 Křivohlavý Jakub, Lokomotiva Teplice M 2005 CZE 0:06:02,4
14. 269 Dvořák Marek, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2005 CZE 0:06:05,3
15. 254 Holka Matěj, Lokomotiva Teplice M 2006 CZE 0:06:07,3
16. 263 Síč Alexandr, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2006 CZE 0:06:13
17. 271 Kotz Mikuláš, Lokomotiva Teplice M 2006 CZE 0:06:15,2
18. 268 Jindra Vojtěch, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE 0:06:16,9
19. 252 Navrátil Štěpán, TJ Spartak Police n/Metují, LO M 2006 CZE 0:06:30,8
20. 258 Kaiser Matěj, Lokomotiva Teplice M 2006 CZE 0:06:38
21. 262 Hes Kryštof Robert, TJ Dukla Liberec M 2005 CZE 0:06:42,3
22. 276 Jahelka Kryštof, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE 0:06:44,7
23. 290 Pavlata Petr, TJ Semily M 2006 CZE 0:06:49,7
24. 265 Šikola Martin, Český ski klub Vysoké nad Jizerou M 2006 CZE 0:06:56,8
25. 266 Pohořalý Jakub, ČKS SKI Jilemnice M 2006 CZE 0:07:05,2
26. 274 Holubec František, Hančův sportovní klub Benecko M 2006 CZE 0:07:13,4
27. 288 Kazda Filip, TJ Dukla Liberec M 2006 CZE 0:07:19,9
28. 281 Dubský Štěpán, T.J. Sokol Skuhrov M 2006 CZE 0:07:31,8
29. 260 Strunz Martin, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2006 CZE 0:07:42,6
30. 255 Potůček Oto, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE 0:07:45,8
31. 273 Brandejský František, Lokomotiva Teplice M 2005 CZE 0:08:07,4
32. 261 Hrouda Martin, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2005 CZE 0:08:28,1
33. 286 Hrouda David, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2006 CZE 0:09:50,8
257 CHMELAŘ František TJ Jiskra - Ski klub Harrachov M 2005 CZE DNS
251 Macoun František, ČKS SKI Jilemnice M 2006 CZE DNS
289 Nesládek Petr, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE DNS
277 Plecháč Patrik, ČKS SKI Jilemnice M 2006 CZE DNS
272 Stoklasa Ondřej, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2006 CZE DNS
278 Škoda Matěj, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2005 CZE DNS
287 Znamenáček Tomáš, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov M 2006 CZE DNS