Home Závody a výsledky

žákyně starší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 309 Prokešová Tereza, TJ Dukla Liberec F 2003 CZE 0:10:19,4
2. 326 Půbalová Nela, TJ Dukla Liberec F 2004 CZE 0:10:30,2
3. 318 Leblochová Jana, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2004 CZE 0:11:01
4. 338 Benešová Nella, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov F 2003 CZE 0:11:19,5
5. 303 Paulusová Lucie, ČKS SKI Jilemnice F 2004 CZE 0:11:23,9
6. 335 Ježková Matilda, TJ Dukla Liberec F 2004 CZE 0:11:43
7. 344 HENDRYCHOVÁ Anežka KB Trefa (Horní Stakory) F 2003 0:11:45,4
8. 306 Šulcová Rozálie, ČKS SKI Jilemnice F 2004 CZE 0:11:50
9. 313 Moučková Michaela, Lokomotiva Teplice F 2003 CZE 0:11:54,2
10. 323 Dvorská Karolína, TJ Dukla Liberec F 2004 CZE 0:11:58,3
11. 343 FIEDLEROVÁ Eliška KB Trefa (Horní Stakory) F 2004 0:12:05,8
12. 337 Bradáčová Anna, Lokomotiva Teplice F 2003 CZE 0:12:07,6
13. 302 Plná Natálie, Borský klub lyžařů F 2004 CZE 0:12:11,4
14. 321 Seidlová Eliška, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2004 CZE 0:12:32,5
15. 327 Martínková Monika, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2003 CZE 0:12:39,6
16. 336 Hůrková Johanka, Ski klub Strakonice F 2003 CZE 0:12:44,7
17. 339 Jakouběová Kateřina, ČKS SKI Jilemnice F 2003 CZE 0:12:47,2
18. 332 Brožková Denisa, Hančův sportovní klub Benecko F 2004 CZE 0:12:55,1
19. 340 Lázničková Kateřina, Lokomotiva Teplice F 2004 CZE 0:13:01,5
20. 311 Buďárková Tereza, ČKS SKI Jilemnice F 2004 CZE 0:13:07,1
21. 314 Dubská Barbora, T.J. Sokol Skuhrov F 2003 CZE 0:13:22
22. 334 Žilinská Nela, Lokomotiva Teplice F 2004 CZE 0:13:28,7
23. 310 Nikodýmová Nikola, T.J. Sokol Skuhrov F 2004 CZE 0:13:29,6
24. 316 Plecháčová Barbora, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2004 CZE 0:13:30,5
25. 333 Krákorová Eva, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2004 CZE 0:13:37,4
26. 301 Vránová Barbora, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2003 CZE 0:13:45,9
27. 324 Malá Sára, LSK Lomnice nad Popelkou F 2003 CZE 0:13:49,9
28. 304 Gaubmannová Tereza, LSK Lomnice nad Popelkou F 2004 CZE 0:13:52,2
29. 341 SCHEJBALOVÁ Tereza KB Trefa (Horní Stakory) F 2004 0:14:01
30. 307 Štraitová Jolana, TJ SLOVAN PRAHA ZDRAVOTNÍK F 2004 CZE 0:14:12,4
31. 308 Čapková Anna, LSK Lomnice nad Popelkou F 2004 CZE 0:14:14,3
32. 331 Majerová Jana, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov F 2003 CZE 0:14:14,7
33. 312 Brožková Kateřina, T.J. Sokol Skuhrov F 2004 CZE 0:14:16,1
34. 329 Erlebachová Aneta, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn F 2004 CZE 0:14:35,4
35. 319 Vyhlídková Sára, LSK Lomnice nad Popelkou F 2004 CZE 0:14:45,8
36. 322 Kodejšová Markéta, TJ SLOVAN PRAHA ZDRAVOTNÍK F 2004 CZE 0:14:56
37. 330 Švehlová Patricie, Lokomotiva Teplice F 2004 CZE 0:15:41,5
38. 320 Dostálová Anna, Borský klub lyžařů F 2004 CZE 0:16:09,2
39. 342 PILCHOVÁ Marie KB Trefa (Horní Stakory) F 2004 0:25:06,4
305 Brunclíková Monika, TJ Dukla Liberec F 2004 CZE DNS
325 Novotná Eliška, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn F 2004 CZE DNS
328 Tulková Jesika, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov F 2003 CZE DNS
317 Zamastilová Michaela, TJ Semily F 2004 CZE DNS
315 Zamastilová Monika, TJ Semily F 2004 CZE DNS