Home Závody a výsledky

žáci starší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 365 Votoček Matyáš, ČKS SKI Jilemnice M 2003 CZE 0:10:29,8
2. 354 Kašpar Dominik, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:10:51,1
3. 362 Škoda Aleš, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:10:55,8
4. 353 Preissler Tomáš, T.J. Sokol Skuhrov M 2003 CZE 0:11:07,4
5. 366 Salaba Dan, ČKS SKI Jilemnice M 2004 CZE 0:11:09,1
6. 370 Krákora Ondřej, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:11:10,6
7. 381 Králik Pavel, Lokomotiva Teplice M 2003 CZE 0:11:24,4
8. 358 Veselý Vojtěch, Lokomotiva Teplice M 2003 CZE 0:11:24,5
9. 388 Pilař Ondřej, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov M 2003 CZE 0:11:27,2
10. 367 Čivrný Matyáš, Český ski klub Vysoké nad Jizerou M 2004 CZE 0:11:27,3
11. 355 Lacina Jakub, TJ Semily M 2003 CZE 0:11:32,7
12. 368 Stoklasa Štěpán, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:11:37,5
13. 378 Záhorec Adam, Sokol Senohraby M 2004 CZE 0:11:48,4
14. 376 Lenhart Jaroslav, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2004 CZE 0:11:48,6
15. 387 Mach Lukáš, LSK Lomnice nad Popelkou M 2004 CZE 0:11:52,8
16. 380 Pešina Jakub, TJ Spartak Police n/Metují, LO M 2004 CZE 0:11:53,6
17. 391 Prokůpek Matěj, Lokomotiva Teplice M 2003 CZE 0:11:54,9
18. 360 Řehák Ondřej, LSK Lomnice nad Popelkou M 2004 CZE 0:11:55
19. 382 Trojan Matěj, ČKS SKI Jilemnice M 2004 CZE 0:11:57,5
20. 385 Štolfa Šimon, TJ Spartak Police n/Metují, LO M 2003 CZE 0:11:59,9
21. 379 Jahelka Adam, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:12:06,2
22. 364 Průša Dominik, TJ SLOVAN PRAHA ZDRAVOTNÍK M 2004 CZE 0:12:07,4
23. 389 Tužil Petr, TJ Dukla Liberec M 2004 CZE 0:12:15,5
24. 351 Plecháč Jakub, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2004 CZE 0:12:18,3
25. 352 Lacina Matyáš, Lokomotiva Teplice M 2003 CZE 0:12:36
26. 371 Tománek František Kryštof, Lokomotiva Teplice M 2003 CZE 0:12:46
27. 392 Benda Petr, Lokomotiva Teplice M 2004 CZE 0:12:53
28. 363 Šlauf Václav, Český ski klub Vysoké nad Jizerou M 2003 CZE 0:12:58,9
29. 386 Čermák Ondřej, Lokomotiva Teplice M 2004 CZE 0:13:08,8
30. 372 Cilich Miroslav, TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I M 2003 CZE 0:13:21,7
31. 377 Machold Jakub, Lokomotiva Teplice M 2004 CZE 0:13:27
32. 357 Zakouřil Matyáš, TJ SLOVAN PRAHA ZDRAVOTNÍK M 2004 CZE 0:13:39,2
33. 390 Richter Filip, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2003 CZE 0:13:58,7
34. 361 Retek David, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov M 2004 CZE 0:15:01,1
35. 393 HÁLA Martin KB Trefa (Horní Stakory) M 2004 0:17:07,5
373 Dvořák Vojtěch, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn M 2003 CZE DNS
384 Chlum Matyáš, TJ Semily M 2004 CZE DNS
374 Malý Adam, TJ Semily M 2004 CZE DNS
369 Moravec Matěj, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov M 2003 CZE DNS
359 Pávek Matyáš, TJ Dukla Liberec M 2004 CZE DNS
383 Pavlata Matěj, TJ Semily M 2003 CZE DNS
356 Syřiště Ondřej, TJ Dukla Liberec M 2003 CZE DNS
375 Vohlídal Šimon, TJ Dukla Liberec M 2004 CZE DNS