Home Závody a výsledky

Dorostenci mladší 1,2 km kvalifikace sprintu - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 131 MÁNEK Ondřej, M 2001 CZE 0:03:06,9
2. 132 Strouhal Jakub, M 2001 CZE 0:03:13,5
3. 134 Adamec Martin, M 2001 CZE 0:03:19,2
4. 133 Kočandrle Martin, M 2002 CZE 0:03:21,3
5. 137 Vašátko Marek, M 2001 CZE 0:03:21,5
6. 142 Medek Jakub, M 2002 CZE 0:03:22,5
7. 140 Horník Adam, M 2001 CZE 0:03:23,6
8. 148 Pechar Hugo, M 2001 CZE 0:03:23,8
9. 141 Hojdekr Jan, M 2001 CZE 0:03:26,9
10. 181 Kabrda Josef, M 2001 CZE 0:03:27,1
11. 143 Bříza Matěj, M 2001 CZE 0:03:27,4
12. 135 Lengyel Tomáš, M 2001 CZE 0:03:28,2
13. 159 Chlubna Patrik, M 2001 CZE 0:03:28,9
14. 146 Cenek Jáchym, M 2002 CZE 0:03:28,9
15. 145 Matoušek Matouš, M 2002 CZE 0:03:29,2
16. 149 Pokorný Miloš, M 2002 CZE 0:03:30,7
17. 136 PAVLÁSEK Šimon, M 2002 CZE 0:03:32,1
18. 152 Hauzner Martin, M 2001 CZE 0:03:32,6
19. 150 Maryška Jan, M 2002 CZE 0:03:32,7
20. 158 Husák Robin, M 2002 CZE 0:03:33,2
21. 153 Trojan Jakub, M 2002 CZE 0:03:34,1
22. 156 Mazoch Jan, M 2001 CZE 0:03:34,1
23. 160 Ptáček Jakub, M 2002 CZE 0:03:34,7
24. 178 Abrahám Luděk, M 2002 CZE 0:03:35,2
25. 144 Mučica Jakub, M 2001 CZE 0:03:35,5
26. 147 Kadlec Josef, M 2002 CZE 0:03:35,6
27. 169 Bořil Šimon, M 2001 CZE 0:03:36,4
28. 151 Makovička Milan, M 2001 CZE 0:03:40,7
29. 138 Augsten Jakub, M 2001 CZE 0:03:41,2
30. 155 Zeman Jiří, M 2002 CZE 0:03:41,3
31. 175 Netrval Jakub, M 2002 CZE 0:03:41,6
32. 167 Kudrnáč Jakub, M 2002 CZE 0:03:41,8
33. 163 Bešta Václav, M 2002 CZE 0:03:42,1
34. 173 Kotz Matouš, M 2001 CZE 0:03:42,3
35. 139 Holman Tomáš, M 2001 CZE 0:03:42,5
36. 157 Zatloukal Kryštof, M 2002 CZE 0:03:42,5
37. 177 Šístek Martin, M 2001 CZE 0:03:42,6
38. 176 Hawel Marek, M 2002 CZE 0:03:43,5
38. 180 Lušovský Jan, M 2002 CZE 0:03:43,5
40. 179 Remeš Tadeáš, M 2001 CZE 0:03:43,7
41. 165 Mikšík Matěj, M 2002 CZE 0:03:44
42. 164 Špaček David, M 2001 CZE 0:03:44,5
43. 171 Patera Lukáš, M 2001 CZE 0:03:46,8
44. 161 Vlček Martin, M 2001 CZE 0:03:48,6
45. 170 Paulus Lukáš, M 2002 CZE 0:03:48,6
46. 166 Škréta Vojtěch, M 2002 CZE 0:03:48,8
47. 162 Zuna Ondřej, M 2002 CZE 0:03:49,4
48. 154 Sixta Ondřej, M 2002 CZE 0:03:50,4
49. 172 Hasman Marek, M 2002 CZE 0:03:51,5
50. 168 Pavlíček Marek, M 2002 CZE 0:03:52,2
174 Satorie Jáchym, M 2002 CZE DNS