Home Závody a výsledky

Dorostenci mladší - kvalifikace sprintu - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 232 PAVLÁSEK Šimon, M 2002 CZE 0:02:08,2
2. 231 Vacek Mathias, M 2002 CZE 0:02:09
3. 242 Kadlec Josef, M 2002 CZE 0:02:09,6
4. 234 Matoušek Matouš, M 2002 CZE 0:02:11,6
5. 241 Maryška Jan, M 2002 CZE 0:02:11,6
6. 240 Cenek Jáchym, M 2002 CZE 0:02:12,3
7. 260 Zeman Jiří, M 2002 CZE 0:02:13,3
8. 233 Kočandrle Martin, M 2002 CZE 0:02:14
9. 236 Medek Jakub, M 2002 CZE 0:02:14,2
10. 237 Zuna Ondřej, M 2002 CZE 0:02:15,4
11. 286 Husák Robin, M 2002 CZE 0:02:15,9
12. 238 Hozák Daniel Oskar, M 2003 CZE 0:02:16,2
13. 265 Hájek Jan, M 2002 CZE 0:02:16,8
14. 239 Vrbovský Benjamin, M 2002 CZE 0:02:17,5
15. 247 Sixta Ondřej, M 2002 CZE 0:02:18,3
16. 252 Škoda Ondřej, M 2002 CZE 0:02:18,7
17. 255 Ptáček Jakub, M 2002 CZE 0:02:18,9
18. 243 Sáska Jan, M 2002 CZE 0:02:19,1
19. 250 Bešta Václav, M 2002 CZE 0:02:19,5
19. 253 Lacina Jakub, M 2003 CZE 0:02:19,5
21. 244 Škoda Aleš, M 2003 CZE 0:02:21
22. 283 Müller Adam, M 2003 CZE 0:02:21
23. 248 KALIVODA Lukáš, M 2003 CZE 0:02:22,6
24. 257 Krákora Ondřej, M 2003 CZE 0:02:23,3
25. 251 Pilař Ondřej, M 2003 CZE 0:02:24,3
26. 256 Honsa Antonín, M 2003 CZE 0:02:24,5
27. 249 Preissler Tomáš, M 2003 CZE 0:02:24,8
28. 267 Zatloukal Kryštof, M 2002 CZE 0:02:25
29. 254 Pavlíček Marek, M 2002 CZE 0:02:25,4
30. 259 Janalík Daniel, M 2003 CZE 0:02:26
31. 264 Štecher Filip, M 2003 CZE 0:02:26
32. 245 Bajzík Lukáš, M 2002 CZE 0:02:26,6
33. 269 Škréta Vojtěch, M 2002 CZE 0:02:26,7
34. 235 Dvořák Vojtěch, M 2003 CZE 0:02:27,6
35. 266 Řezník Jan, M 2003 CZE 0:02:27,7
36. 246 Králik Pavel, M 2003 CZE 0:02:28,9
37. 282 Lušovský Jan, M 2002 CZE 0:02:30,1
38. 261 Stoklasa Štěpán, M 2003 CZE 0:02:30,7
39. 263 Votoček Matyáš, M 2003 CZE 0:02:30,9
40. 281 Harcula Michal, M 2003 CZE 0:02:32
41. 273 Vaňura Jakub, M 2003 CZE 0:02:34,5
42. 270 Kašpar Dominik, M 2003 CZE 0:02:35
43. 258 Kuhn Michal, M 2002 CZE 0:02:35,7
44. 278 Hermann Jakub, M 2003 CZE 0:02:36,7
45. 285 Lacina Matyáš, M 2003 CZE 0:02:37,1
46. 279 Houška Jan, M 2003 CZE 0:02:38,2
47. 268 Prokůpek Matěj, M 2003 CZE 0:02:38,8
48. 280 Štolfa Šimon, M 2003 CZE 0:02:39,6
49. 271 Tyl Marek, M 2003 CZE 0:02:39,6
50. 272 Šimek Jaromír, M 2003 CZE 0:02:47,1
51. 274 Laurin Albert, M 2003 CZE 0:02:49,1
52. 276 Široký Matěj, M 2003 CZE 0:02:54,6
53. 262 Tománek František Kryštof, M 2003 CZE 0:02:58,9
54. 275 Brůna Jakub, M 2003 CZE 0:03:09,2
55. 277 Bedecs Matěj, M 2003 CZE 0:03:21,1
284 Šuba Dalibor, M 2002 CZE DNS