Home Závody a výsledky

GS - PAP - 10. 1. 2016 - Výsledky

# Bib Jméno Klub Ročník Země 1. kolo 2. kolo Celkový čas Body
1. 193 Janda David, 2007 CZE 0:00:41,98 0:00:42,22 ---
2. 85 Prüher Vojtěch, 2006 CZE 0:00:42,81 0:00:43,00 ---
3. 195 Ševčík Štěpán, 2006 CZE 0:00:43,16 0:00:43,74 ---
4. 71 Schejbal Jan, 2007 CZE 0:00:43,47 0:00:43,77 ---
5. 194 Maxa David, 2006 CZE 0:00:43,15 0:00:44,86 ---
6. 147 Zvědělík Vojtěch, 2007 CZE 0:00:44,85 0:00:44,14 ---
7. 196 Špičák Jakub, 2006 CZE 0:00:44,88 0:00:45,62 ---
8. 70 Majer Adam, 2007 CZE 0:00:46,20 0:00:45,69 ---
9. 145 Macalík Šimon, 2007 CZE 0:00:45,20 0:00:46,76 ---
10. 75 Štětka Ondřej, 2007 CZE 0:00:45,73 0:00:46,59 ---
11. 84 Kukrál Kryštof, 2006 CZE 0:00:46,84 0:00:46,75 ---
12. 54 Sedláček Mikuláš, 2006 CZE 0:00:47,78 0:00:48,44 ---
13. 146 Turek Lukáš, 2007 CZE 0:00:49,90 0:00:47,06 ---
14. 188 Mašek Matěj 2009 CZE 0:00:49,65 0:00:47,32 ---
15. 57 Vongrej Tomáš, 2008 CZE 0:00:49,43 0:00:47,78 ---
16. 72 Vazač Jan, 2007 CZE 0:00:49,12 0:00:48,62 ---
17. 190 Dlouhý Vítek, 2008 CZE 0:00:49,22 0:00:48,59 ---
18. 56 Hejda Václav, 2008 CZE 0:00:48,55 0:00:50,56 ---
19. 83 Eckhardt Jan 2006 CZE 0:00:49,52 0:00:49,61 ---
20. 76 Wölfl Šimon, 2007 CZE 0:00:50,19 0:00:49,49 ---
21. 36 Plch Zdeněk, 2009 CZE 0:00:50,42 0:00:49,68 ---
22. 131 Bejček Simon 2010 CZE 0:00:51,50 0:00:50,21 ---
23. 50 Szmaragowski Dominik, 2008 CZE 0:00:52,08 0:00:51,73 ---
24. 191 Vaniš Daniel, 2008 CZE 0:00:53,28 0:00:52,43 ---
25. 35 Mohňanský Šimon, 2009 CZE 0:00:54,87 0:00:52,61 ---
26. 164 Svítil Štěpán, 2008 CZE 0:00:53,74 0:00:53,82 ---
27. 189 Smetana Matěj, 2009 CZE 0:00:56,69 0:00:53,13 ---
28. 34 Plch Jan, 2009 CZE 0:00:55,33 0:00:55,56 ---
29. 170 Hanzlík Matyáš, 2007 CZE 0:00:58,31 0:00:53,96 ---
30. 148 Fikejz Michal 2007 CZE 0:00:58,60 0:00:54,83 ---
31. 165 Sochor Petr 2008 CZE 0:00:57,53 0:00:56,08 ---
32. 151 Busa Filip 2008 CZE 0:00:57,55 0:00:57,36 ---
33. 74 Řezba Ondřej, 2007 CZE 0:00:58,68 0:00:56,58 ---
34. 140 Mokráček Damián, 2008 CZE 0:00:59,39 0:00:56,11 ---
35. 25 Eiselt Samuel 2010 CZE 0:00:58,96 0:00:57,32 ---
36. 33 Langer Filip 2009 CZE 0:00:56,02 ---
37. 1 Tramba Jonáš 2008 CZE 0:00:57,33 ---
38. 22 Cisler Ondrej 2010 CZE 0:00:58,58 ---
39. 49 Milý David, 2008 CZE 0:00:59,23 ---
40. 144 Sochor Aleš 2006 CZE 0:00:59,90 ---
41. 24 Malán Richard 2010 CZE 0:00:58,81 ---
42. 55 Votýpka Matyáš 2008 CZE ---
43. 53 Pech Lukáš 2008 CZE ---
44. 133 Špeta Radim 2010 CZE ---
45. 210 Hanzlík Oliver Daniel, 2009 CZE ---
46. 4 Votýpka Ondřej 2012 CZE ---
47. 6 Langer Viktor 2012 CZE ---
48. 5 Mrázek Richard 2012 CZE ---
49. 132 Šafelhofer Pavel 2010 CZE ---
50. 207 Karlík Vít 2012 CZE ---
48 Brom David, 2008 CZE DNF ---
14 Kukrál Šimon, 2011 CZE DNF ---
23 Martínek Ondřej 2010 CZE DNF ---
11 Hartman Jan 2011 CZE DNS ---
12 Lojka Kuba 2011 CZE DNS ---
13 Kukrál Matouš, 2011 CZE DNS ---
51 Grégr Jan 2008 CZE DSQ ---
97 Voves Jaromír, 2006 CZE DSQ ---