Home Závody a výsledky

SL - CIT - 25. 2. 2018 - Výsledky

# Bib Jméno Klub Ročník Země 1. kolo 2. kolo Celkový čas Body
1. 11 Straka Jan, 1997 CZE 0:00:37,43 0:00:38,31 0:01:15,74 36,89
2. 1 Štěpán Martin, 1995 CZE 0:00:37,07 0:00:38,72 0:01:15,79 37,37
3. 9 Václavík Lukáš, 1994 CZE 0:00:37,26 0:00:38,71 0:01:15,97 39,08
4. 7 Zika Adam, 1989 CZE 0:00:37,51 0:00:38,60 0:01:16,11 40,41
5. 2 Dadejík Marek, 1997 CZE 0:00:37,20 0:00:39,45 0:01:16,65 45,54
6. 5 Ouvín Jan, 1999 CZE 0:00:37,90 0:00:39,11 0:01:17,01 48,96
7. 16 Surkoš Ondřej, 2000 CZE 0:00:37,81 0:00:39,43 0:01:17,24 51,15
8. 8 Kejval Martin, 1995 CZE 0:00:38,35 0:00:39,31 0:01:17,66 55,14
9. 3 Bijedič Jan, 1995 SVK 0:00:38,09 0:00:39,70 0:01:17,79 56,38
10. 14 Benc Patrik, 1997 CZE 0:00:38,28 0:00:39,53 0:01:17,81 56,57
11. 25 CHYC Alex 1999 POL 0:00:38,27 0:00:39,55 0:01:17,82 56,66
12. 17 Pršala Vojta, 1991 CZE 0:00:38,63 0:00:39,56 0:01:18,19 60,18
13. 24 KUBALA Robert 1992 POL 0:00:38,56 0:00:40,07 0:01:18,63 64,36
14. 21 Červinka Adam, 1997 CZE 0:00:38,77 0:00:40,26 0:01:19,03 68,17
15. 18 Čermák Jan, Ing. 1988 CZE 0:00:39,09 0:00:40,51 0:01:19,60 73,58
16. 28 Fiala Eduard, 1999 CZE 0:00:38,95 0:00:41,05 0:01:20,00 77,39
17. 34 Havel Jan, 1996 CZE 0:00:39,61 0:00:40,46 0:01:20,07 78,05
18. 37 MADRO Oskar 1998 SVK 0:00:40,09 0:00:40,25 0:01:20,34 80,62
19. 70 LUKASZYK Bruno 2000 POL 0:00:39,92 0:00:40,81 0:01:20,73 84,33
20. 33 PAVELKA Kristian 2001 SVK 0:00:39,93 0:00:41,16 0:01:21,09 87,75
21. 36 Straub Jakub, 1997 CZE 0:00:40,84 0:00:41,34 0:01:22,18 98,11
22. 45 Bokůvka Jan, 1999 CZE 0:00:41,07 0:00:41,27 0:01:22,34 99,63
22. 43 KERN Julian 1999 AUT 0:00:40,25 0:00:42,09 0:01:22,34 99,63
24. 44 Bláha Matěj, 2001 CZE 0:00:40,75 0:00:42,25 0:01:23,00 105,91
25. 41 Hrabák Martin, 1999 CZE 0:00:40,68 0:00:42,58 0:01:23,26 108,38
26. 71 Cibulka Michal, 1992 CZE 0:00:41,89 0:00:42,62 0:01:24,51 120,26
27. 40 Bohoněk Miloš, 1990 CZE 0:00:41,02 0:00:43,50 0:01:24,52 120,35
28. 46 Štingl Jan, 1998 CZE 0:00:42,28 0:00:42,55 0:01:24,83 123,30
29. 47 Kučera Martin, 1995 CZE 0:00:42,01 0:00:43,35 0:01:25,36 128,34
30. 65 Záhorský Lukáš, 2001 CZE 0:00:42,50 0:00:43,59 0:01:26,09 135,28
31. 48 Krystl Filip, Bc. 1984 CZE 0:00:42,67 0:00:44,11 0:01:26,78 141,84
32. 79 Klimeš Michal, Ing. 1985 CZE 0:00:43,18 0:00:44,07 0:01:27,25 146,31
33. 53 Jurák Petr, ing. 1977 CZE 0:00:42,74 0:00:44,59 0:01:27,33 147,07
34. 54 Vacek Vladimír, Ing 1986 CZE 0:00:42,63 0:00:45,14 0:01:27,77 151,25
35. 59 Mařík Jan, Ing. 1986 CZE 0:00:44,45 0:00:45,51 0:01:29,96 172,07
36. 56 Dub Tomáš, 1999 CZE 0:00:44,50 0:00:45,56 0:01:30,06 173,02
37. 55 Vokáč Matěj, 2000 CZE 0:00:44,97 0:00:45,86 0:01:30,83 180,34
38. 62 Kryštof Petr, 2000 CZE 0:00:44,99 0:00:46,13 0:01:31,12 183,10
39. 60 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 0:00:45,54 0:00:46,09 0:01:31,63 187,94
40. 76 Mařas Robert, 1967 CZE 0:00:49,92 0:00:51,61 0:01:41,53 282,06
41. 74 Vaněk Jáchym, 1997 CZE 0:00:51,79 0:00:51,81 0:01:43,60 301,73
42. 66 Rec Mikoláš, 1997 CZE 0:01:00,27 0:00:53,78 0:01:54,05 401,07
50 BLANC Leon 2001 POL DNF ---
42 Fuchs Jiří, Ing. 1987 CZE DNF ---
29 Hartig Jiří, 1998 CZE DNF ---
38 Hlaváček Jan, 1998 CZE DNF ---
4 JAROSCAK Miroslav 1999 SVK DNF ---
52 Jirka Matěj, 1991 CZE DNF ---
19 Klíma Adam, 2001 CZE DNF ---
20 KOTWICA Dawid 1999 POL DNF ---
10 Král Petr, 1996 CZE DNF ---
51 Kučera Tomáš, 1988 CZE DNF ---
57 Malkus David, 2000 CZE DNF ---
72 Matas Tomáš, 2000 CZE DNF ---
32 Novák Oskar, 2000 CZE DNF ---
49 Novotný Lukáš, 1999 CZE DNF ---
73 Panský Jan, 1994 CZE DNF ---
22 Provaznik Adam, Mr 2000 CZE DNF ---
26 Rechtenberg Jan, 2000 CZE DNF ---
61 Řivnáč Vojtěch, 2001 CZE DNF ---
75 Samohel Richard, 2001 CZE DNF ---
27 Ševela Petr, 1998 CZE DNF ---
77 Škorpil Jiří, 1997 CZE DNF ---
78 Škorpil Martin, 1997 CZE DNF ---
68 Urban Matěj, 1985 CZE DNF ---
58 Vebr Tomáš, 1989 CZE DNF ---
67 Vrabec Ondřej, 2001 CZE DNF ---
30 WROBEL Norbert 2000 POL DNF ---
12 KOSIK Tomas 2000 SVK DNF ---
39 Mařas Jan, 1999 CZE DNF ---
63 Rec Jan, 1999 CZE DNF ---
31 Waligora Michael, 1990 CZE DNF ---
64 GORSKI Filip 2000 POL DNS ---
35 Koula Jan, 2000 CZE DNS ---
13 Skořepa Jan, 1996 CZE DNS ---
6 Vašulín Marek, 1995 CZE DNS ---
23 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL DNS ---
15 TREBILCOCK Robert 1993 GBR DNS ---
69 Ptáček Oldřich, 2001 CZE DSQ ---