Home Závody a výsledky

AC - FIS - 25. 1. 2019 - Výsledky

# Bib Jméno Klub Ročník Země 1. kolo 2. kolo Celkový čas Body
1. 10 Berndt Ondřej, 1988 CZE 0:01:12,90 0:00:43,59 0:01:56,49 34,85
2. 11 Zabystřan Jan, 1998 CZE 0:01:12,99 0:00:44,21 0:01:57,20 43,14
3. 14 Krýzl Kryštof, 1986 CZE 0:01:13,11 0:00:44,30 0:01:57,41 45,59
4. 3 Skořepa Jan, 1996 CZE 0:01:14,33 0:00:44,37 0:01:58,70 60,65
5. 20 Klíma Adam, 2001 CZE 0:01:13,91 0:00:45,41 0:01:59,32 67,89
6. 4 Klinský Tomáš, 1998 CZE 0:01:14,63 0:00:45,30 0:01:59,93 75,01
7. 16 Ševela Petr, 1998 CZE 0:01:15,67 0:00:44,66 0:02:00,33 79,68
8. 1 Müller Marek, 1998 CZE 0:01:15,44 0:00:45,14 0:02:00,58 82,60
9. 17 Fiala Eduard, 1999 CZE 0:01:16,79 0:00:44,34 0:02:01,13 89,02
10. 44 AZNOH Rok 2002 SLO 0:01:15,71 0:00:45,61 0:02:01,32 91,24
11. 39 Linhart Adam, 2002 CZE 0:01:17,18 0:00:48,46 0:02:05,64 141,67
12. 38 Bohoněk Matouš, 2002 CZE 0:01:18,71 0:00:48,60 0:02:07,31 161,17
13. 34 Malkus David, 2000 CZE 0:01:18,82 0:00:49,60 0:02:08,42 174,13
14. 45 Morávek Roman, 2002 CZE 0:01:19,29 0:00:52,49 0:02:11,78 213,36
15. 40 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 0:01:22,26 0:00:51,60 0:02:13,86 237,64
16. 32 Červinka Adam, 1997 CZE 0:01:16,58 0:01:02,38 0:02:18,96 297,18
17. 41 Kopecký Adam, 2002 CZE 0:01:17,07 0:01:05,19 0:02:22,26 335,71
15 Benc Patrik, 1997 CZE DNF ---
18 BENDIK Martin 1993 SVK DNF ---
33 Bláha Matěj, 2001 CZE DNF ---
26 Dadejík Marek, 1997 CZE DNF ---
5 FLORJANCIC Ven 1996 SLO DNF ---
35 Gola Fabian, 1998 CZE DNF ---
6 HYSKA Martin 1994 SVK DNF ---
27 Koula Jan, 2000 CZE DNF ---
36 Kubeš David, 2002 CZE DNF ---
13 Novák Oskar, 2000 CZE DNF ---
19 Přikryl František, 2000 CZE DNF ---
37 Řivnáč Vojtěch, 2001 CZE DNF ---
24 STEFANESCU Alexandru Stefan 1999 ROU DNF ---
47 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU DNF ---
50 Vrabec Ondřej, 2001 CZE DNF ---
25 Waligora Michael, 1990 CZE DNF ---
7 Štěpán Martin, 1995 CZE DNS ---
31 Bohoněk Miloš, 1990 CZE DNS ---
48 FERRAR William 1998 NZL DNS ---
12 KATRENIC Henrich 1998 SVK DNS ---
49 Kejval Martin, 1995 CZE DNS ---
2 KLUSAK Michal 1990 POL DNS ---
29 Mařas Jan, 1999 CZE DNS ---
23 Milata Jiří, 2000 CZE DNS ---
9 OPMANIS Elvis 1997 LAT DNS ---
46 OPMANIS Lauris 2001 LAT DNS ---
8 PRIELOZNY Matej 1997 SVK DNS ---
30 Provaznik Adam, Mr 2000 CZE DNS ---
42 Samohel Richard, 2001 CZE DNS ---
22 STROEM Olle 2000 SWE DNS ---
43 Vavřinec Jan, 1983 CZE DNS ---
21 Paulus Daniel, 1994 CZE DSQ ---
28 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT DSQ ---