Home Závody a výsledky

GS - MCR - 11. 3. 2019 - Výsledky

# Bib Jméno Klub Ročník Země 1. kolo 2. kolo Celkový čas Body
1. 3 Kroupa Štepan, 2003 CZE 0:00:38,89 0:00:40,92 0:01:19,81 5,46
2. 2 Müller Marek, 2004 CZE 0:00:38,77 0:00:41,45 0:01:20,22 10,65
3. 1 Ryška Daniel, 2004 CZE 0:00:39,38 0:00:42,05 0:01:21,43 25,96
4. 6 Anděl Jiří, 2003 CZE 0:00:39,42 0:00:42,06 0:01:21,48 26,59
5. 5 Kučera Vojtěch, 2004 CZE 0:00:40,16 0:00:41,50 0:01:21,66 28,87
6. 4 Kalina Ondřej, 2003 CZE 0:00:39,94 0:00:42,20 0:01:22,14 34,95
7. 7 Bank Matěj, 2003 CZE 0:00:41,02 0:00:41,46 0:01:22,48 39,25
8. 11 Doseděl Jan Martin, 2003 CZE 0:00:41,03 0:00:41,91 0:01:22,94 45,07
9. 10 Kejhar Vít, 2003 CZE 0:00:40,67 0:00:42,57 0:01:23,24 48,87
10. 17 Šec Jorik, 2003 CZE 0:00:41,38 0:00:42,40 0:01:23,78 55,70
11. 21 Malý Martin, 2003 CZE 0:00:41,46 0:00:42,37 0:01:23,83 56,33
12. 20 Knutson Dominik, 2003 CZE 0:00:41,32 0:00:42,56 0:01:23,88 56,97
13. 14 Fiala Jan, 2003 CZE 0:00:41,88 0:00:42,80 0:01:24,68 67,09
14. 13 Hrouda František, 2004 CZE 0:00:42,04 0:00:42,77 0:01:24,81 68,74
15. 18 Fiala Matyáš, 2003 CZE 0:00:42,28 0:00:42,86 0:01:25,14 72,91
16. 22 Hlubocký Tomáš, 2003 CZE 0:00:42,16 0:00:43,33 0:01:25,49 77,34
17. 28 Javůrek Viktor, 2004 CZE 0:00:42,87 0:00:42,70 0:01:25,57 78,35
18. 19 Sulovský Mikuláš, 2004 CZE 0:00:41,95 0:00:43,66 0:01:25,61 78,86
19. 9 Maxa Adam, 2004 CZE 0:00:42,30 0:00:43,48 0:01:25,78 81,01
20. 25 Seifert William, 2003 CZE 0:00:42,32 0:00:43,54 0:01:25,86 82,02
21. 26 Špaček David, 2003 CZE 0:00:42,52 0:00:43,67 0:01:26,19 86,20
22. 24 Podhorský Matěj, 2004 CZE 0:00:42,99 0:00:43,78 0:01:26,77 93,54
23. 39 Dobrovodský Adam, 2004 CZE 0:00:42,66 0:00:44,38 0:01:27,04 96,96
24. 32 Čihovský Šimon, 2003 CZE 0:00:42,96 0:00:44,25 0:01:27,21 99,11
25. 42 VILEŽINSKÝ Maximilián, 2004 CZE 0:00:43,63 0:00:43,79 0:01:27,42 101,76
26. 36 Kouba Tomáš, 2003 CZE 0:00:43,31 0:00:45,20 0:01:28,51 115,56
27. 40 Zelený Samuel Jan, 2003 CZE 0:00:43,86 0:00:44,88 0:01:28,74 118,47
28. 37 Ševčík Jiří, 2004 CZE 0:00:43,96 0:00:45,41 0:01:29,37 126,44
29. 38 Janek Adam, 2003 CZE 0:00:44,63 0:00:45,74 0:01:30,37 139,10
29. 31 Grohmann Ondřej, 2004 CZE 0:00:44,70 0:00:45,67 0:01:30,37 139,10
31. 35 Seitz Lukáš, 2003 CZE 0:00:44,84 0:00:46,31 0:01:31,15 148,97
32. 48 Landsmann Martin, 2003 CZE 0:00:45,18 0:00:46,02 0:01:31,20 149,60
33. 41 Beran Patrik, 2003 CZE 0:00:44,93 0:00:46,43 0:01:31,36 151,63
34. 46 Flössel Petr, 2003 CZE 0:00:45,38 0:00:46,91 0:01:32,29 163,40
35. 47 Vaněk Tobiáš, 2003 CZE 0:00:47,11 0:00:47,34 0:01:34,45 190,73
50 Černohous Marek, 2004 CZE DNF ---
30 Doležal Tomáš, 2003 CZE DNF ---
43 Flanderka Aleš, 2004 CZE DNF ---
27 Hrubý Filip, 2004 CZE DNF ---
49 Janoušek Martin, 2004 CZE DNF ---
12 Klíma Oskar, 2004 CZE DNF ---
23 Knor Aleš, 2004 CZE DNF ---
29 Kučera Štěpán, 2004 CZE DNF ---
45 Moravec Matěj, 2003 CZE DNF ---
33 Pink Tomáš, 2003 CZE DNF ---
51 Večeřa Vojtěch, 2004 CZE DNF ---
34 Žďárský Dan, 2004 CZE DNF ---
15 Černý Jakub, 2003 CZE DNF ---
8 Kestl Lukáš, 2003 CZE DNF ---
44 Machoň Petr, 2004 CZE DNF ---
16 Vacek Kristián, 2003 CZE DNF ---