Home Závody a výsledky

Stíhací závod 8 km K - Dorostenci starší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 2 Slavík Lukáš, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1997 CZE 0:43:18,7
2. 1 Macháč Karel, ČKS SKI Jilemnice 1997 CZE 0:43:39,1
3. 5 Müller Viktor, Ski klub Jablonec nad Nisou 1996 CZE 0:44:15,8
4. 3 Pilz Petr, Ski klub Jablonec nad Nisou 1996 CZE 0:44:17,7
5. 8 Černohorský Marek, Ski klub Jablonec nad Nisou 1996 CZE 0:44:21,6
6. 4 Dudek Ondřej, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1996 CZE 0:44:37,1
7. 6 Čížek Martin, ČKS SKI Jilemnice 1997 CZE 0:44:52
8. 14 Boura Jan, ČKS SKI Jilemnice 1996 CZE 0:44:57,6
9. 10 Hamr Jiří, Lokomotiva Teplice 1996 CZE 0:45:01,9
10. 7 Pechoušek Jan, Fenix ski team Jeseník 1997 CZE 0:45:06,9
11. 11 Kudrnáč Vojtěch, ČKS SKI Jilemnice 1997 CZE 0:45:07,3
12. 12 Schütz Filip, ČKS SKI Jilemnice 1997 CZE 0:45:40,5
13. 13 Švejda Jan, Ski klub Šumava 1996 CZE 0:45:46,8
14. 18 Matějka Petr, TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování 1997 CZE 0:45:52,1
15. 27 Řehořek Tomáš, LK Slovan Karlovy Vary 1996 CZE 0:46:30,9
16. 24 Gebouský Ondřej, TJ Dukla Liberec 1997 CZE 0:46:36,8
17. 19 Kotraba Tomáš, LK Slovan Karlovy Vary 1997 CZE 0:46:58,1
18. 16 Bohatý Aleš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1996 CZE 0:47:07,5
19. 15 Šípoš Petr, Ski klub Jablonec nad Nisou 1996 CZE 0:47:21,3
20. 22 Smetana Jonáš, Lyžařský klub Veřovice 1997 CZE 0:47:31,2
21. 20 Bartůněk Lukáš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1997 CZE 0:47:33,9
22. 26 Šlofar Vladimír, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1997 CZE 0:47:34,1
23. 25 Jiránek Lukáš, Ski klub Šumava 1996 CZE 0:47:34,2
24. 17 Opočenský Matěj, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1996 CZE 0:47:37
25. 29 Götz Adam, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1997 CZE 0:48:14,1
26. 34 Seifert Vojtěch, Sportovní klub Nové Město na Moravě 1996 CZE 0:48:16
27. 21 Bešťák Jiří, TJ Seba Tanvald 1997 CZE 0:48:48,9
28. 31 Luxemburg Jan, TJ Dukla Liberec 1996 CZE 0:49:13,7
29. 30 Schreier Jakub, Fenix ski team Jeseník 1996 CZE 0:49:20,7
30. 35 Klír Jakub, Lokomotiva Teplice 1997 CZE 0:49:43,5
31. 39 Medek Filip, Fenix ski team Jeseník 1997 CZE 0:50:02,8
32. 23 Sprinz Matúš, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1997 CZE 0:50:08,5
33. 36 Deimling Ondřej, Ski klub Jablonec nad Nisou 1997 CZE 0:50:16,8
34. 32 Kadaňka Jan, Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm 1997 CZE 0:50:29,9
35. 33 Jonáš Matěj, Fenix ski team Jeseník 1997 CZE 0:51:03,1
36. 28 Fátor Hynek, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1997 CZE 0:51:40,1
37. 37 Šaník Jan, Ski klub Jablonec nad Nisou 1997 CZE 0:52:46,7
9 Kožnar František, ČKS SKI Jilemnice 1996 CZE DNF
38 Crha Radek, SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl 1997 CZE DNF