Home Závody a výsledky

Stíhací závod 5 km K - Dorostenci mladší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 1 Žalčík Kim, Fenix ski team Jeseník 1999 CZE 0:26:01,6
2. 2 Kalivoda Tomáš, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:26:27,1
3. 3 Mánek Jiří, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:26:58,4
4. 6 Husák Kryštof, LK Slovan Karlovy Vary 1998 CZE 0:27:12,7
5. 4 Matouš Adam, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:27:16,9
6. 12 Ophoff Mike, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:27:43,7
7. 11 Vyhnálek Vojtěch, TJ Seba Tanvald 1999 CZE 0:27:50
8. 7 Lavička Jan, TJ Frenštát pod Radhoštěm 1998 CZE 0:27:55,1
9. 8 Starý Michal, Sportovní klub Nové Město na Moravě 1998 CZE 0:27:57,9
10. 9 Kroupa Jan, ČKS SKI Jilemnice 1998 CZE 0:28:02,7
11. 25 Konderla Luboš, TJ TŽ Třinec oddíl lyžování 1998 CZE 0:28:09,4
12. 10 Kaifer Jan, TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování 1998 CZE 0:28:12,9
13. 19 Kapčiar Tomáš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1998 CZE 0:28:18,5
14. 13 Klement Dominik, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:28:26,6
15. 18 Břečka Dominik, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:28:27,5
16. 27 Černý Ondřej, LK Slovan Karlovy Vary 1999 CZE 0:28:38,8
17. 23 Štolfa Štěpán, TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO) 1998 CZE 0:28:46,9
18. 26 Martinec Ondřej, SKI Skuhrov nad Bělou 1999 CZE 0:28:53,6
19. 14 Starý Ondřej, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:29:02
20. 16 Jeřábek Vojtěch, Lokomotiva Teplice 1998 CZE 0:29:14,3
21. 21 Provazník Josef, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:29:16,2
22. 15 Bráblík Michal, Fenix ski team Jeseník 1998 CZE 0:29:19
23. 17 Beran Kryštof, TJ Seba Tanvald 1999 CZE 0:29:22,8
24. 31 Bedeč Jan, Fenix ski team Jeseník 1998 CZE 0:29:24,4
25. 30 Remeš Vojta, SKI Skuhrov nad Bělou 1998 CZE 0:29:24,8
26. 29 Matějka Šimon, Lokomotiva Teplice 1999 CZE 0:29:30,4
27. 24 Bláha Jaroslav, Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou 1998 CZE 0:29:38
28. 20 Lebloch Jan, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1999 CZE 0:29:44,2
29. 5 Korbelář Jaroslav, TJ LO Spartak Vrchlabí 1999 CZE 0:29:50,5
30. 28 Baroch Matěj, Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou 1998 CZE 0:29:57,8
31. 33 Vašíček Jiří, TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování 1999 CZE 0:30:02,2
32. 35 Augusta Čeněk, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov 1998 CZE 0:30:04,9
33. 32 Lehký Matyáš, Ski klub Jablonec nad Nisou 1998 CZE 0:30:15,2
34. 38 Sedláček Marek, SKI Klub RD Rýmařov 1999 CZE 0:30:22,6
35. 40 Beneš Ondřej, SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl 1998 CZE 0:30:35
36. 41 Boudík Jiří, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:30:44,5
37. 36 Auerswald Tomáš, TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1998 CZE 0:30:50,7
38. 37 Kaloš Sebastian, Ski klub Jablonec nad Nisou 1999 CZE 0:30:55,6
39. 44 Walchetseder Jakub, Lyžařský klub Jasan Aš 1999 CZE 0:30:59,5
40. 42 Pekárek Jan, Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou 1999 CZE 0:31:03,2
41. 39 Štochl Jakub, Lokomotiva Teplice 1999 CZE 0:31:05,1
42. 22 Vanc Jan, TJ Dukla Liberec 1999 CZE 0:31:07,8
43. 34 Honek Josef, Sportovní klub Nové Město na Moravě 1998 CZE 0:31:14,1
44. 45 Novák David, Ski klub Šumava 1998 CZE 0:32:24,4
45. 47 Vacek Cyril, TJ Sokol Skuhrov 1999 CZE 0:35:52,3
46. 48 Kejhar Jan, Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm 1999 CZE 0:37:34,8
43 Majer Lukáš, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov 1998 CZE DNF
46 Moravec Zdeněk, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov 1999 CZE DNF