Home Závody a výsledky

Sprint V – kvalifikace - Mladší dorostenci - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 1 Mánek Jiří, SKI klub Šumava M 1998 QLF
2. 2 Husák Kryštof, LK Slovan Karlovy Vary M 1998 QLF
3. 3 Kalivoda Tomáš, SKI klub Šumava M 1998 QLF
4. 4 Žalčík Kim, FENIX SKI TEAM Jeseník M 1999 QLF
5. 5 Korbelář Jaroslav, TJ Spartak Vrchlabí M 1999 QLF
6. 6 Matouš Adam, Krkonoše Vrchlabí M 1998 QLF
7. 7 Vyhnálek Vojtěch, SEBA Tanvald M 1999 QLF
8. 8 Černý Ondřej, LK Slovan Karlovy Vary M 1999 QLF
9. 9 Lavička Jan, TJ Frenštát pod Radhoštěm M 1998 QLF
10. 10 Klement Dominik, SKI klub Šumava M 1998 QLF
11. 11 Bráblík Michal, FENIX SKI TEAM Jeseník M 1998 QLF
12. 12 Kaifer Jan, Sokol Stachy M 1998 QLF
13. 13 Břečka Dominik, SKI klub Jablonec n.N. M 1999 QLF
14. 14 Beran Kryštof, SEBA Tanvald M 1999 QLF
15. 15 Lehký Matyáš, SKI klub Jablonec n.N. M 1998 QLF
16. 16 Bláha Jaroslav, LSK Lomnice n.P. M 1998 QLF
17. 17 Provazník Josef, TJ Spartak Vrchlabí M 1999 QLF
18. 18 Bedeč Jan, FENIX SKI TEAM Jeseník M 1998 QLF
19. 19 Vašíček Jiří, Sokol Stachy M 1999 QLF
20. 20 Ophoff Mike, TJ Spartak Vrchlabí M 1999 QLF
21. 21 Vanc Jan, Dukla Liberec M 1999 QLF
22. 22 Kapčiar Tomáš, SKI klub Jablonec n.N. M 1998 QLF
23. 23 Kroupa Jan, ČKS SKI Jilemnice M 1998 QLF
24. 24 Majer Lukáš, SKI klub Harrachov M 1998 QLF
25. 25 Konderla Luboš, TJ TŽ Třinec M 1998 QLF
26. 26 Baroch Matěj, LSK Lomnice n.P. M 1998 QLF
27. 27 Augusta Čeněk, Olfin Car - Vella Trutnov M 1998 QLF
28. 28 Starý Michal, SK Nové Město na Moravě M 1998 QLF
29. 29 Walchetseder Jakub, LK JASAN Aš M 1999 QLF
30. 30 Lebloch Jan, Olfin Car - Vella Trutnov M 1999 QLF
31. 58 Auerswald Tomáš, Krkonoše Vrchlabí M 1998 QLF
32. 40 Beneš Ondřej, SK SKOL Brno M 1998 QLF
33. 64 Kaloš Sebastian, SKI klub Jablonec n.N. M 1999 QLF
34. 60 Sedláček Marek, Ski klub RD Rýmařov M 1999 QLF
35. 63 Honek Josef, SK Nové Město na Moravě M 1998 QLF
36. 70 Biemann Ondřej, SKI klub Harrachov M 1998 QLF
37. 66 Bořil Martin, TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou M 1998 QLF
38. 65 Pekárek Jan, LSK Lomnice n.P. M 1999 QLF
39. 68 Moravec Zdeněk, SKI klub Harrachov M 1999 QLF
40. 67 Palát Denis, TJ Valašské Meziříčí M 1999 QLF