Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
2.4.2023 KIDZ Tour - Dvoračky L CZE SB SBS --- M L ČP ---
1.-2.4.2023 4. a 5. ČP MO Klepáčov- Šumperk M CZE AL MO --- M L ZČP Změna
26.3.2023 M-ČR veteránů - Horní Mísečky L CZE BD DL Kat. A M L MČR ---
25.3.2023 SnowKidz Sportovní hry Hranice K CZE SB --- --- M L NZ ---
24.3.2023 SnowKidz Sportovní hry Hranice K CZE SB --- --- M L NZ ---
24.-26.3.2023 FIS M-ČR dosp/dor - Horní Mísečky L CZE BD R SP DL Kat. A M L FIS MČR ---
19.3.2023 KIDZ Tour - Boží Dar K CZE SB SBS --- M L ČP ---
19.3.2023 JUNIOR Tour - Neklid K CZE SB SBS --- M L FIS ---
18.-19.3.2023 MČR FIS SBX Dolní Morava E CZE SB SBX --- M L FIS FIS MČR ČP ---
17.-18.3.2023 ČP Červenohorské sedlo Slopestyle M CZE AL SS --- M L ZČP ---
16.3.2023 MČR Harrachov SK L CZE SK S Kat. A M L MČR ---
12.3.2023 KIDZ Tour - Buková Hora E CZE SB SBS --- M L ČP ---
12.3.2023 Krňoulův memoriál P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
11.3.2023 Výhledská 15 P CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
11.-12.3.2023 3. Pražský Klasifikační pohárový závod a VŠ liga A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
11.-12.3.2023 ČP st.žactvo - Nové Město na Moravě J CZE BD DL Kat. A M L ČP ---
11.3.2023 Mini SkiTour Harrachov (Seriál mládež) A CZE BD --- Kat. C M L --- ---
11.-12.3.2023 FIS MO MČR a 3. ČP Tanvaldský Špičák L CZE AL MO --- M L FIS Změna
10.-11.3.2023 Harrachov (Seriál SkiTour) - dospělí A CZE BD --- Kat. C M L --- ---
5.-5.3.2023 Bohdalovice - žáci štafety dvojic L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
4.3.2023 KRKONOŠSKÁ 70 (Stopa pro život) H CZE BD --- Kat. B M L --- ---
4.-5.3.2023 MČR FIS Alpine SB Špindlerův Mlýn H CZE SB PSL PGS --- M L FIS MČR ČP ---
4.-5.3.2023 Krušnohorská 30 (Seriál SkiTour) - dospělí A CZE BD --- Kat. C M L --- ---
4.3.2023 Mini SkiTour Krušnohorská (Seriál mládež) A CZE BD --- Kat. C M L --- ---
4.3.2023 MČR + RKZ Harrachov SK L CZE SK S Kat. A M L MČR RKZ ---
Stránka:1234>(celkem 89 záznamů)