Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Posvícenský koláč

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Matyáš (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bergr Tomáš (M) 1971 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Berková Aneta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Bernat Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brož Matyáš (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Burgermeister Karel (M) 2010 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čechová Anna (L) 1993 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2002 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černá Gabriela (L) 2003 CZE Dorostenky mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Černá Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Černá Petra (L) 2002 CZE Dorostenky mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Čížková Anna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Martina (L) 1979 CZE Ženy a juniorky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Doležalová Alena (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Doležalová Anna (L) 2010 CZE Minižačky SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hák Michal (M) 1975 CZE Muži a junioři STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Hamáčková Šárka (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holečková Michaela (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Holman Tomáš (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holmanová Anna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jahelka Adam (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Janata František (M) 2003 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kazdová Laura (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 ASC Harrachov
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kožnarová Kristýna (L) 1994 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Krtičková Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kulich Marek (M) 1975 CZE Muži a junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Lacina Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maderová Pavla (L) 2010 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Macháček Antonín (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Makovička Milan (M) 2001 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Maryška Jan (M) 2002 CZE Dorostenci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Minižáčci TJSE - TJ Semily
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mečíř Štěpán (M) 2011 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Moravec Matěj (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nepimachová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novotný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pajrová Kateřina (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pekárek Jan (M) 1999 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pekárková Anna (L) 2002 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Pilařová Aneta (L) 2010 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Pitrmuc Ondřej (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pospíšilová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Prášek Adam (M) 1999 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Provazník Josef (M) 1999 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pšeničková Rozálie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Richter Filip (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Schütz Filip (M) 1997 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Schütz Michael (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Smažíková Ivana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Smažíková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Smažíková Petra (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Sudek Radim (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Svoboda Petr (M) 1968 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šabata František (M) 2009 CZE Žáci nejmladší 09 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Šimek Jan (M) 2003 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Šimková Jara (L) 2000 CZE Dorostenky starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Trejbal Karel (M) 1951 CZE Muži a junioři SKMB - Sportovní klub Policie M.Boleslav(SKMB)
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Tůma Lukáš (M) 2002 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci nejmladší 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vetrová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vít Antonín (M) 2010 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Vitvar Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zemánek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Znamenáček Tomáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Znamenáčková Renata (L) 2002 CZE Dorostenky mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 201 závodníků.