Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X - Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
X X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X - Brunclíková Monika (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Burešová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Byrtusová Sylwia (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Čáslavská Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Hájek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X - Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Holíková Simona (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Honková Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X - Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Chalupný David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
X X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X - Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X John Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X Johnová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Kala Filip (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Kalášek Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X - Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Košetický Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Kováč Štěpán (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Měchurová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Michut Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Nárovcová Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Navrátilová Ella (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X - Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X PAVLÁSKOVÁ Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešta David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X - Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Sirotková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Šikola Michal (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Široký Oldřich (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Sokol Studenec
X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
X - Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X - Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Tabara Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X TISCHLER Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Třasák Max (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X VACEK Bertil (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X - Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Vávrová Nataly (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Vejrych Albert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Viktorová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X Vlasáková Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKST - Ski klub Strakonice
X - Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Vojkůvková Eva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Waltman Jeffrey (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKST - Ski klub Strakonice
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
Filtru odpovídá 195 závodníků.