Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - VC Spolchemie na KL

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Absolonová Beata Eva (L) 2010 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Belzová Markéta (L) 2008 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čapek Matěj (M) 2010 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gazdová Renáta (L) 1983 CZE Ženy a juniorky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Horčík Štěpán (M) 2010 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Jirušková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kaňka Adam (M) 1988 CZE Muži a junioři SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Klement Adam (M) 2008 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kubát Martin Jan (M) 2008 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kučerová Johana (L) 2009 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Losová Maya (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Ženy a juniorky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Portz Viktoria (L) 2010 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smrž Zdeněk (M) 2010 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Adina (L) 2010 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Stela (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Ustohal Lukáš (M) 2010 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Sofia (L) 2010 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Zelenka Eliáš (M) 2008 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 32 závodníků.