Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR KL Liberec Vesec / Bedřichov

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X - Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X - Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X - Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X - Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X - Eliáš David (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X - Havlas Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X - Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X - Janeček Roman (M) 2006 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X - Kabourek Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X - Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X - Kantor Damian (M) 2006 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X - Kocmánek Vladimír (M) 2005 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X - Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X - Kovář Pavel (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X - Kozák Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X - Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X - Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP - X - Lajdar Adam (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X - Mairich Filip (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X - Nesládek Petr (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X - Pešina Jan (M) 2006 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X - Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X - Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X - Salaba Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X - Sázel František (M) 2005 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP - X - Segeš Viktor (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X - Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Skladan Quido (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X - Smejkal Adam (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X - Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X - Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X - Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Štefan Jan (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X - Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP - X - Štolba Roman (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X - Štvrtecký David (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X - Vágner Václav (M) 2005 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X - Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X - VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
Filtru odpovídá 45 závodníků.