Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Horní Branná

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Andrejsková Dana (L) 2007 CZE Dorostenky mladší TJSE - TJ Semily
NP X Býma Patrik (M) 2011 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hajná Kateřina (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holcová Ella (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holcová Laura (L) 2015 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holubcová Tereza (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Horáček Antonín (M) 2014 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hrouda Vilém (M) 2012 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Huková Stela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Chmelíková Ester (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Chvojka Jan (M) 2015 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Janata Tomáš (M) 2012 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kuhnová Ráchel (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Laušmanová Tereza (L) 2015 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukeš Jakub (M) 2011 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maderová Pavla (L) 2010 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mašek Jan (M) 2011 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mašková Anna (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mifka Vojtěch (M) 2007 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Nedvědová Natálie (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nechanická Dorota (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plíhalová Šárka (L) 2012 CZE Žákyně mladší TJSE - TJ Semily
NP X Pospíchalová Lucie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Preisslerová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Prokešová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šlechta Adam (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Tomešová Andrea (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Udatný Tomáš (M) 2009 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Volech Adam (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Volech Matěj (M) 2010 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 49 závodníků.