Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Lesní běh

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Adamová Barbora (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Amaini Vincent (M) 2014 CZE Žáci nejmladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Balej Ondřej (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bervicová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně starší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Bulířová Adéla (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Bulířová Kristýna (L) 2011 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Caletka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Císlerová Sabina (L) 2017 CZE Benjamínci W SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Císlerová Sofie (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Červinková Elen (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Doubrava Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Drešerová Daniela (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Endrychová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Žáci nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fiala Vojtěch (M) 2013 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fialová Anna (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X FIALOVÁ KRISTÝNA (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fidrhelová Anna Marie (L) 2012 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Gebauer Jakub (M) 2015 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Goldstein Adam (M) 2015 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Halamová Anna (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havlasová Annamarie (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Heindorfer Eliška (L) 2012 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holcová Ella (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubová Anika (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hostelard Filip (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hřebík Michal (M) 2011 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jírová Lucie (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X JUREČKA FRANTIŠEK (M) 2015 CZE Minižáčci SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X JUREČKA MIKULÁŠ (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kabriel Hugo (M) 2013 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kabrielová Marie (L) 2011 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kajínková Ina (L) 2011 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kohout Michael (M) 2012 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kohoutová Edita (L) 2011 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kolářová Natálie (L) 2015 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Konopásková Elena (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kopecká Karla (L) 2008 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kopecký Petr (M) 2010 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kordačová Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Košťálová Dorota (L) 2011 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Krafek Milan (M) 2018 CZE Benjamínci M SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Krátká Leona (L) 2012 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kubiš Matěj (M) 2015 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kuczka David (M) 2014 CZE Žáci nejmladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Kučerová Petra (L) 2012 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kulík Oliver (M) 2014 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Kuncová Natálie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Láska Kryštof (M) 2010 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lišková Michaela (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Luňáček Leoš (M) 2010 CZE Žáci starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Luňáčková Laura (L) 2012 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mach Jan (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mašek Lukáš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Mašek Matyáš (M) 2016 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Melich Kryštof (M) 2009 CZE Žáci starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Melichová Beáta (L) 2011 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Míková Sofie (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mikušová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mikušová Tereza (L) 2015 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Moravcová Markéta (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Mošnová Tereza (L) 2016 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Alžběta (L) 2016 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Žákyně starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Věra (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Paldus Matěj (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Patřičná Natálie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pavlovčinová Ažběta (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pavlů Adam (M) 2014 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pecinová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Petrová Beáta (L) 2016 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Petržilka Jan (M) 2010 CZE Žáci starší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Petržilková Eliška (L) 2012 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Piskáček Jan (M) 2016 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Piskáčková Anna (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pivníčková Klára (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pokorný Lukáš (M) 2014 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Poustevník Šimon (M) 2014 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pražák Jáchym (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Puš Ondřej (M) 2014 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Račák Denis (M) 2012 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Sekeráková Nela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Sharma Michelle (L) 2012 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Schäfer Josef (M) 2010 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Skálová Lilien (L) 2012 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Slavík Jakub (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Smejkalová Tereza (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Struna Tobiáš (M) 2014 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Sůra Antonín (M) 2010 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Svoboda Matyáš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škodová Aneta (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Josef (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Štekrová Amálie (L) 2016 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Štekrová Anežka (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Švec Martin (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Švecová Karolína (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Technik František (M) 2012 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vacek Vojtěch (M) 2015 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Valoušek Jakub (M) 2014 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Valoušková Magdaléna (L) 2014 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaškovský Tomáš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vavrušková Barbora (L) 2012 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavrušková Tereza (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Veselá Nina (L) 2015 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vitová Lotta (L) 2012 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 171 závodníků.