Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Velká cena Jilemnice

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Babánek Adam (M) 2002 CZE Žáci starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X Bešta Václav (M) 2002 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Brůna Jakub (M) 2003 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Cilich Miroslav (M) 2003 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Čermák Jiří (M) 2002 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
NP X Dvořák Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X Hák Petr (M) 2003 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hartl Štěpán (M) 2003 CZE Žáci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Harvánek Adam (M) 2002 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hasman Marek (M) 2002 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Hawel Marek (M) 2002 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Žáci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Horčička Tomáš (M) 2002 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Jahelka Adam (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Janouch Dominik (M) 2003 CZE Žáci starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Žáci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kohout Jakub (M) 2003 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kotraba Jan (M) 2003 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maryška Jan (M) 2002 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mikšík Matěj (M) 2002 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Moravec Matěj (M) 2003 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Müller Adam (M) 2003 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Netrval Jakub (M) 2002 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Pokorný Miloš (M) 2002 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Ptáček Matěj (M) 2003 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Richter Filip (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Svoboda Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Šikola Jindřich (M) 2002 CZE Žáci starší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci starší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Štefan Vít (M) 2002 CZE Žáci starší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štolfa Šimon (M) 2003 CZE Žáci starší Spartak Police n/Metují, LO
NP X Štrégl Matyáš (M) 2003 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Študlar Vít (M) 2003 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Švandrlík František (M) 2002 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Werner Adam (M) 2003 CZE Žáci starší Spartak Police n/Metují, LO
NP X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
Filtru odpovídá 56 závodníků.