Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Velká cena Jilemnice

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jahelka Kryštof (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Kisý Martin (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X Liskovský Petr (M) 2004 CZE Žáci mladší Spartak Police n/Metují, LO
NP X Mader Martin (M) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Meier Jakub (M) 2005 CZE Žáci mladší Spartak Police n/Metují, LO
NP X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci mladší Spartak Police n/Metují, LO
NP X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Potůček Oto (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Rejzek Matěj (M) 2005 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Retek David (M) 2004 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Škoda Matěj (M) 2005 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
Filtru odpovídá 38 závodníků.