Home Závody a výsledky

žákyně mladší - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 177 Křížová Valerie, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2006 CZE 0:05:20,7
2. 171 Lengyelová Klára, TJ Semily F 2005 CZE 0:05:23,6
3. 181 Buštová Linda, Hančův sportovní klub Benecko F 2005 CZE 0:05:28,9
4. 166 Dušková Kateřina, TJ Dukla Liberec F 2006 CZE 0:05:29,1
5. 194 Šulcová Sára, ČKS SKI Jilemnice F 2005 CZE 0:05:35,9
6. 186 Bímanová Eliška, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2005 CZE 0:05:37,2
7. 162 Mračková Lucie, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2005 CZE 0:05:40,1
8. 182 Bourová Zuzana, Sokol Studenec F 2005 CZE 0:05:44,8
9. 174 Ducháčová Ema, Borský klub lyžařů F 2006 CZE 0:05:50,1
10. 189 Maťátková Kateřina, LSK Lomnice nad Popelkou F 2005 CZE 0:05:51,1
11. 170 Ďoubalíková Adéla, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2005 CZE 0:05:52,7
12. 168 Macounová Amálie, ČKS SKI Jilemnice F 2005 CZE 0:05:58,6
13. 183 Černá Veronika, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2005 CZE 0:05:59,2
14. 172 Šírová Anna, TJ Dukla Liberec F 2006 CZE 0:05:59,6
15. 176 Leitermannová Ellen Elisabeth, Lokomotiva Teplice F 2006 CZE 0:06:00,6
16. 173 Bezušková Leontýna, TJ Spartak Police n/Metují, LO F 2005 CZE 0:06:05,2
17. 163 Sadílková Nela, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2006 CZE 0:06:07,5
18. 196 Hübnerová Karolína, T.J. Sokol Skuhrov F 2005 CZE 0:06:08,7
19. 175 Jakouběová Michaela, ČKS SKI Jilemnice F 2006 CZE 0:06:14,2
20. 188 Chrástová Magdaléna, Sokol Studenec F 2005 CZE 0:06:16,3
21. 200 MLYNÁRIKOVÁ Denisa ČKS SKI Jilemnice F 2006 0:06:18,8
22. 193 Klierová Klaudie, ČKS SKI Jilemnice F 2006 CZE 0:06:21,8
23. 169 Polanská Barbora, Lokomotiva Teplice F 2006 CZE 0:06:23
24. 192 Martínková Natálie, Český ski klub Vysoké nad Jizerou F 2006 CZE 0:06:23,3
25. 184 Ječná Agáta, Lokomotiva Teplice F 2005 CZE 0:06:29,1
26. 187 Retková Klára, Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2006 CZE 0:06:38,3
27. 198 ŠVANDRLIKOVÁ Anna ČKS SKI Jilemnice F 2006 0:06:38,9
28. 191 Čadková Agáta, Lokomotiva Teplice F 2005 CZE 0:06:39,6
29. 180 Boháčková Rozálie, Lokomotiva Teplice F 2005 CZE 0:06:41,1
30. 199 LIMBERSKÁ Diana Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov F 2006 0:06:50,3
31. 195 Malečková Hana, TJ SLOVAN PRAHA ZDRAVOTNÍK F 2005 CZE 0:06:57,7
32. 190 Ječná Magdaléna, Lokomotiva Teplice F 2005 CZE 0:07:05,4
33. 178 Houdová Tereza, Hančův sportovní klub Benecko F 2006 CZE 0:07:10,7
34. 165 Vosková Terezie, Lokomotiva Teplice F 2006 CZE 0:07:55,8
35. 161 Šretrová Lucie, TJ Spartak Police n/Metují, LO F 2006 CZE 0:07:57,6
35. 197 ŠVANDRLIKOVÁ Marie ČKS SKI Jilemnice F 2006 0:07:57,6
37. 167 Vohníková Anna, Sportovní akademie Špindlerův Mlýn F 2006 CZE 0:08:36,4
185 Čermáková Sára, TJ Jiskra - Ski klub Harrachov F 2006 CZE DNS
179 Jindřišková Lucie, TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I F 2006 CZE DNS
164 Navrátilová Ella, Lokomotiva Teplice F 2005 CZE DNS