Home Závody a výsledky

Dorostenci mladší - kvalifikace sprintu - Výsledky

# Bib Jméno Klub Pohlaví Ročník Země Celkový čas
1. 87 Vacek Mathias, M 2002 CZE 0:01:48,9
2. 100 Zuna Ondřej, M 2002 CZE 0:01:50,1
3. 73 Matoušek Matouš, M 2002 CZE 0:01:50,2
4. 61 Kočandrle Martin, M 2002 CZE 0:01:50,7
5. 67 PAVLÁSEK Šimon, M 2002 CZE 0:01:50,9
6. 69 Medek Jakub, M 2002 CZE 0:01:52,6
7. 94 Sáska Jan, M 2002 CZE 0:01:52,9
8. 63 Dvořák Vojtěch, M 2003 CZE 0:01:53,4
9. 81 Kadlec Josef, M 2002 CZE 0:01:53,8
10. 98 Ptáček Jakub, M 2002 CZE 0:01:54,5
11. 93 Sixta Ondřej, M 2002 CZE 0:01:55
12. 85 Vrbovský Benjamin, M 2002 CZE 0:01:55,1
13. 113 Hájek Jan, M 2002 CZE 0:01:55,7
14. 109 Škoda Ondřej, M 2002 CZE 0:01:55,8
15. 82 Maryška Jan, M 2002 CZE 0:01:55,9
16. 62 Hák Petr, M 2003 CZE 0:01:55,9
17. 106 Bajzík Lukáš, M 2002 CZE 0:01:55,9
18. 76 Cenek Jáchym, M 2002 CZE 0:01:56
19. 79 Škoda Aleš, M 2003 CZE 0:01:56,4
20. 108 Kuhn Michal, M 2002 CZE 0:01:56,5
21. 90 Trojan Jakub, M 2002 CZE 0:01:57
22. 88 Zeman Jiří, M 2002 CZE 0:01:57
23. 70 Žvak Daniel, M 2002 CZE 0:01:57,3
24. 105 Pavlíček Marek, M 2002 CZE 0:01:58
25. 101 Bešta Václav, M 2002 CZE 0:01:58,7
26. 80 KALIVODA Lukáš, M 2003 CZE 0:01:59,1
27. 71 Preissler Tomáš, M 2003 CZE 0:01:59,3
28. 65 Sládek Jakub, M 2003 CZE 0:01:59,4
29. 74 Lacina Jakub, M 2003 CZE 0:01:59,6
30. 68 Hozák Daniel Oskar, M 2003 CZE 0:01:59,6
31. 102 Škréta Vojtěch, M 2002 CZE 0:02:00,4
32. 92 Janalík Daniel, M 2003 CZE 0:02:01,2
33. 99 Tománek František Kryštof, M 2003 CZE 0:02:01,5
34. 84 Králik Pavel, M 2003 CZE 0:02:01,6
35. 89 Zatloukal Kryštof, M 2002 CZE 0:02:02,6
36. 66 Honsa Antonín, M 2003 CZE 0:02:02,8
37. 77 Pilař Ondřej, M 2003 CZE 0:02:03,8
38. 86 Musil Štěpán, M 2003 CZE 0:02:04,3
39. 96 Stoklasa Štěpán, M 2003 CZE 0:02:06
40. 116 Kala Jakub, M 2002 CZE 0:02:06,1
41. 83 Prokůpek Matěj, M 2003 CZE 0:02:06,1
42. 72 Votoček Matyáš, M 2003 CZE 0:02:06,7
43. 78 Krákora Ondřej, M 2003 CZE 0:02:06,8
44. 97 Peňáz Radek, M 2003 CZE 0:02:06,8
45. 75 Řezník Jan, M 2003 CZE 0:02:08,4
46. 95 Peňáz Vojtěch, M 2003 CZE 0:02:10
47. 91 Kašpar Dominik, M 2003 CZE 0:02:11,1
48. 64 Štecher Filip, M 2003 CZE 0:02:12,2
49. 103 Tyl Marek, M 2003 CZE 0:02:13,4
50. 107 Šimek Jaromír, M 2003 CZE 0:02:15
51. 115 Flajšar Martin, M 2002 CZE 0:02:17,1
52. 104 Vaňura Jakub, M 2003 CZE 0:02:19,9
53. 111 Laurin Albert, M 2003 CZE 0:02:24,6
54. 110 Brůna Jakub, M 2003 CZE 0:02:35,7
55. 112 Široký Matěj, M 2003 CZE 0:02:38,3
56. 114 Bedecs Matěj, M 2003 CZE 0:02:45,7